Vlci opět vítězí! Přírodověda odchází bez bodu.

07.10.2019

Reiss 1+1 Mazánek 1+1 (WLA) Brabec 1+1 Sachr gól (PRI)

První třetina se obešla bez jakéhokoli vyloučení a padla pouze jedna branka a to i přes spoustu zákroků golmanů na obou stranách. V probíhající deváté minutě prostřelil Červeného Karel Mazánek z nahrávek Matyáše Schovánka a kapitána Tomáše Pavlise. Stav po první třetině 1:0.

V probíhající třinácté minutě tu máme první vyloučení, z týmu Vlků míří na trestnou lavici Robert Reiss, menší trest za podrážení. I přes velký nátlak v přesilové hře, se Přírodovědě nepodařilo střelit branku. Za to v probíhající sedmé minutě padá druhá branka Vlků! Bod za branku si připisuje Tomáš Kincl, který tak zvyšuje na 2:0. V páté minutě druhé třetiny tu máme další vyloučení z řad Vlků, Filip Šedivý dostal dvě minuty za hákování. Přesilovou hru po půl minutě proměňuje David Sachr z nahrávek kapitána Jiřího Brabce a Martina Molčíka. Přírodověd tak snížila skóre na 1:2. O minutu později dorovnává skóre Přírodovědy kapitán Jiří Brabec, který skóroval z nahrávky Petra Janouška. Dvě a půl minuty do konce druhé třetiny míří na trestnou lavici hráč Přírodovědy, Šimon Činčila, menší trest za podrážení. I přes velké úsilí Vlků se jim nepodařilo Červeného v přesilové hře prostřelit. Stav po druhé třetině 2:2.

V probíhající jedenácté minutě zvyšují Vlci na 3:2. Když Ben Lewis proměnil nahrávku Roberta Reisse. V sedmé minutě padla poslední branka utkání, která patřila Vlkům! Branku se podařilo střelit Robertu Reissovi, který se prosadil z nahrávky Karla Mazánka. I přes další dvě vyloučení z řad Vlkům se nepodařilo Přírodovědě skóre dorovnat. Konečný stav utkání 4:2.