Neuvěřitelný zápas! Žraloci v posledních vteřinách změnili remízu na vítězství!

04.10.2019

Horáček Hattrick, Kriesman 2 asistence (CAR) Zelenka 1+1 Makovský 1+1 (ZRA)

První branka padla v probíhající desáté minutě první třetiny, Dominik Makovský z týmu Žraloků bez asistence střílí branku a zvedá tak skóre na 1:0. V posledních třech minutách tu máme první vyloučení z týmu Žraloků míří na trestnou lavici Stanislav Fabián, dvě minuty za vysokou hůl. Přesilovou hru se podařilo proměnit Marku Horáčkovi, který skóroval z nahrávek Tomáše Kriesmana a Tomáše Polinského a dorovnává tak na 1:1. Což je také konečný stav po první třetině.

Ve druhé třetině padly dvě branky a to až v posledních minutách. V probíhající třetí minutě padla branka Car-Backu Kterou střelil Jiří Hofman. O minutu později však přišel protiútok který v branku proměňuje Pavel Rybář z nahrávky Jakuba Zelenky. Konečný stav po druhé třetině 2:2

Teprve minutu po dostartování třetí třetiny padá branka Car-Backu! Marek Horáček který posílá puk do brány Žraloků z nahrávky Tomáše Kriesmana. Odpověď Žraloků však přišla velmi rychle, branku se podařilo střelil Jakubovi Zelenkovi. V probíhající sedmé minutě Horáček dokončuje hattrick z nahrávky Radvana Meskaře. V probíhající čtvrté minutě míří na trestnou lavici hráč Car-Backu, Vojta Čáp, menší trest za sekání. Dorovnávací gól padl ve třetí minutě kdy Filip Šturc skóroval z nahrávky Dominika Makovského! Bod za remízu jim však nestačil. Dvacet čtyři minuty do konce utkání se ujímají vedení Žraloci! Vítěznou branku střílí Jan Bašný !