Vítězná série Domynosu pokračuje! V zápasu nad Přírodovědou si odnášejí další dva body!

04.10.2019

Takáč 1 gól Votrubec 1 gól (PRI) Borovský 1 gól Kos 1 gól (DOM)

Po pěti odehraných minutách utkání padá první branka Domynosu! Peter Urbánek zpracoval nahrávku Miroslava Sommera a přivádí tak Domynos do vedení 1:0. V probíhající sedmé minutě míří na trestnou lavici hráč Domynosu, Jan Jíša, menší trest za podrážení. Přesilová hra však branku Přírodovědě nepřinesla. Za to chvílí po oslabení střílí branku Domynos! Marian Šťastný zpracoval nahrávku Petera Slavka a zvyšuje na 2:0. O pouhých šest vteřin po tom střílí svou první branku Přírodověda! Matěj Votrubec skóruje z nahrávky Jana Nováka! Snižují tak skóre na 1:2. Ve třetí minutě však padá další branka Domynosu, autorem se stává Marek Borovský který proměnil nahrávku Lukáše Vopavy! Stav po první třetině 3:1.

První branka ve druhé třetině padla až po osmi odehraných minutách a to branka Přírodovědy! Marián Takáč střílí branku z nahrávky Viktora Křivonosky, snižuje tak 2:3. O necelou minutu však Domynos vrací úder! Karel Kos posílá puk do branky Přírodovědy z nahrávky Miroslava Čermáka! Tři a půl minuty do konce druhé třetiny střílí branku hráč Domynosu, Marek Niessner! Minutu a půl do konce míří na trestnou lavici Jakub Kopáček, který dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Přesilovou hru tak přírodověda dohrávala ve třetí třetině! Stav po druhé třetině 5:2.

V poslední vteřině přesilové hry se Přírodovědě podařilo střelit branku! Alois Burian skóruje z nahrávek kapitána Jiřího Brabce a Marka Vukadinoviče. Tato branka však byla poslední v utkání i přes další vyloučení a i přes udělení osobního trestu za nesportovní chování kapitánu Přírodovědy se už žádná branka nepodařila střelit ani jednomu z týmů. Konečný stav utkání 5:3.