Tornádo si po prohře nad HTP chtělo vylepšit reputaci! Poráží sršně o 6 branek!

04.10.2019

Hemr 2+1 Vladyka 2+1 (TOR) Kutlák 1 gól (SRS)

Po pěti odehraných minutách Tornádo otvírá skóre, Vít Vladyka Myslila v bráně Sršňů, z nahrávky Miloše Kohla. Zvyšuje tak na 1:0. Jiná branka již v první třetině nepadla a obešla se i bez vyloučení, stav po první třetině zůstává tedy 1:0.

V probíhající třinácté minutě druhé třetiny Tornádo střílí druhou branku! Roman Matoušek proměňuje nahrávky Matěje Kuraciny a Jiřího Jakeše! Zvyšuje tak na 2:0. V desáté minutě dostal dvě minuty golman Tornáda, Cassius Lawrence Jones, dvě minuty za podrážení, které si za něj samozřejmě odseděl spoluhráč. Přesilová hra však branku Sršňům nepřinesla. Za to v osmé minutě, chvílí po přesilové hře padá jejich první a poslední branka. Bod si připisuje Miloš Kutlák který zpracoval nahrávky Karla Kose a  Jakuba Wurzela! O mintu později dostal osobní deseti minutový trest hráč Tornáda, Jiří Jakeš! Za nesportovní chování. V probíhající páté minutě ho na dvě minuty následoval Antonín Jakl, který si odpykával podrážení. Ani tato přesilová hra se však Sršňům nepodařilo proměnit v branku. V probíhající třetí minutě zvyšuje skóre Tornáda Jan Hemr, který zpracoval nahrávku Martina Bartoše. Stav po druhé třetině 3:1.

Po dvaceti vteřinách po odstartování třetí třetiny padá další branka Tornáda! Martin Bartoš prostřeluje Myslila z nahrávky Jana Hemra! V probíhající deváté minutě opět Tornádo posílá puk do Brány Sršňů, František Čermák proměňuje nahrávku Víta Vladyky. To jim ale nestačilo, posledních čtyřech minutách opět skóruje Jan Hemr který tak proměňuje nahrávky Antonína Jakla a Martina Bartoše. O minutu později padá poslední branka utkání, bod si připisuje Vít Vladyka za gól a za asistenci Michal Peca. Konečný stav utkání 7:1.