Mimoni porážejí Gastony hned o tři branky!

04.10.2019

Šimek Hattrick Svoboda gól (GAS) Ptáček 2+4 Švančárek 1+1 (MIM)

Svižná zápas kde se branky střílely na obou stranách a vylučování rozhodčímu nebylo cizí. Gastoni však nestačili na Mimoně, kteří aktivně pálily na jejich bránu což se jim vyplatilo! První branka padla v probíhajících deseti minutách, Petr Karabec zpracoval nahrávky Martina Konhefera a Františka Ptáčka a otevírá skóre na 1:0. V probíhající šesté minutě tu máme první vyloučení, z řad Mimoňů míří na trestnou Martin Konhefer, který dostal menší trest za podrážení! Po půl minutě přesilové hry, Gastoni dorovnávají! Kryštof Šimek skóruje z nahrávek Kryštofa Benky a Jana Bradny! Dorovnává tak na 1:1. Což je také konečný stav třetiny!

Teprve po půl minutě odehrané ve druhé třetině přivádí Mimoně do vedení kapitán týmu Martin Švančárek, z levé bule zpracoval nahrávky Františka Ptáčka a Marka Skramužského, zvyšuje tak na 2:1. V probíhající deváté minutě posílá nahrávku Radek Neveršil, Františku Ptáčkovi přímo před bránu, ten jí proměňuje v branku a přivádí tak Mimoně do vedení 3:1. O půl minuty později padá branka Gastonů! Kryštof Šimek proměňuje nahrávku Zdeňka Paclta a snižují tak na 2:3. V Šesté minutě však skórují opět Mimoni! Tomáš Noha proměňuje nahrávku Radka Neveršila a zvyšuje tak na 4:2. Po minutě střílí Gastoni třetí branku, za kterou si bod připisuje David Svoboda snižuje tak na 3:4. Což je stav po druhé třetině.

Po odehrané minutě a půl třetí třetiny tu máme vyloučení. Petr Karabec z týmu Mimoňů dostává Petr Karabec dvě minuty za podrážení. Přesilová hra však nedopadla ve prospěch Gastonů, jelikož Mimoni střílejí branku v oslabení! Zásluhy si připisuje Adam Klečka který skóroval z nahrávky Františka Ptáčka. V probíhající jedenácté minutě míří na trestnou autor předešlé branky, Adam klečka, menší trest za zdržování hry! Ke Klečkovi si přisednul na trestnou lavici Martin Konhefer který dostal dvě minuty za podrážení! Hra 5 na 3 však branku Gastonům nepřinesla. V probíhající osmé minutě skóruje František Ptáček,sám bez asistence. Hned po brance Ptáčka padá poslední branka Gastonů, kterou střelil Kryštof Šimek! Následovalo vyloučení tentokrát z řad Gastonů, Martin Bílek, dostal dvě minuty za hákování, Přesilová hra sice branku Mimoňů nepřinesla ale v posledních dvou minutách utkání střílí Mimoni ještě jednu branku, zásluhu si připisuje Michal Hnízdil který dostal nahrávky od kapitána Martina Švančárka a Františka Ptáčka. Konečný stav utkání 7:4.