Banditos si odnášejí dva body za výhru nad Alligators!

01.10.2019

Šulista 1 gól Černý 2 gól (BDT) Pojar 1+1 Kajzr gól (ALI)

Hned po necelé půl minutě utkání tu máme vyloučení z týmu Alligátorů míří na trestnou lavici, Zbyněk Vojáček, dvě minuty za podrážení. Přesilová hra se však Banditosům nepodařila proměnit. První branka tak patřila Alligátorům Kamil Kajzr střílí puk do brány Banditos z nahrávek Davida Soukupa a kapitána Petra Pojara. Padesát vteřin do konce tu máme opět vyloučení z řad Alligátorů. Vojtěch Bartoš dostává menšií trest za krosček, avšak jeho nesportovní chování při vylučování vedlo i k deseti minutovém osobním trestu. Stav po první třetině 1:0.

V probíhající deváte minutě Banditos dorovnává! Branku střílí Daniel Černý, sám bez asistence. O necelou minutu později vznikla potyčka za kterou dostal trest hráč Banditos, Radek Benda 2+2 za hrubost. V probíhající čtvrté minutě je vyloučený hráč Alligátorů Daniel Vecko, menší trest za podrážení! Minutu do konce Banditos zvyšuje skóre! Aleš Kouba proměňuje nahrávku Tomáše Tichého. Stav po druhé třetině 2:1.

V probíhající dvanácté minutě stříli branku kapitán Alligátorů, Petr Pojar. O čtvrt minuty později se však Banditos ujímají vedení Marek Šulista proměňuje nahrávku Tomáše Rozlera. Konečný stav utkání 3:2.