Domynos nedalo Vlkům šanci! Vítězná série nadále pokračuje!

30.09.2019

Slavík 1 gól Mazánek 1 gól (WLA) Borovský Hattrick Čermák 1 gól (DOM)

I přes velkou aktivitu a střelbu na obou stranách v první třetině padla jedna branka. V probíhající jedenácté minutě padá branka HC Domynos, branka aktivního Marka Borovského který proměnil nahrávku Miroslava Sommera. Stav po první třetině 1:0.

Ve druhé třetině, v jedenácté minutě tu máme opět branku Marka Borovského který tentokrát skóruje z nahrávky Petra Fabiána, zvyšují tak na 2:0. Tři minuty do konce druhé třetiny odpovídají Vlci. Jakub Slavík proměňuje nahrávky Jakuba Študenta a Petra Hrubanta. Snižují tak skóre na 1:2. O půl minuty později však zase padá branka HC Domynos, Matěj Štibinger prostřeluje Jurašíka a zvedá tak skóre na 3:1. Což je také konečný stav po druhé třetině. 

Po jedné odehrané minutě třetí třetiny střílí Vlci svou druhou a poslední branku, Karel Mazánek prostřeluje Neumanna z nahrávek Martina Křížka a Jaroslava Kincla. V probíhající deváte minutě odpovídá Marek Borovský který dovršuje Hattrick z nahrávky Karla Kose. V osmé minutě padá poslední branka, kterou střílí Miroslav Čermák z nahrávek Marka Niessnera a Mariana Šťastného. Konečný stav utkání 5:2