Kosti převálcovali Žraloky a odnášejí si dva body!

30.09.2019

Horálek 2 góly Hořejší 1+1 (ZRA) Šťastný 3+2 Pobuda 2+1 (KOS)

Uběhly první dvě minuty utkání a máme tu první vyloučení. Za nedovolené bránění dostal dvě minuty kapitán Kostí, Dominik Šťastný. Přesilová hra se však i přes snahu Žraločích útočníků nepodařilo proměnit. V probíhající deváté minutě Kosti otevírají skóre, Jan Hájek z vysoké přihrávky Karla Pobudy skóruje a přivádí Kosti do vedení 1:0. V posledních čtyřech minutách první třetiny zvyšuje skóre Kostí Tomáš Borovanský, útočná akce před bránou přivádí Kosti do vedení 2:0. Což je také konečný stav třetiny.

Minutu a půl po odstartování druhé třetiny padá první branka Žraloků! Hned po buly skóruje Jan Souček z nahrávek Petra Dvorského a Patrika Horáka. Snižují tak na 1:2. V probíhající dvanácté minutě mají Kosti šanci na přesilovou hru díky podrážení Pavla Rybáře. Přesilová hra však žádnou branku nepřinesla. V momentě kdy delegátka utkání pouštěla Rybáře zpět na led tak padl gól. Kapitán týmu Dominik Šťastný skóroval z nahrávky Eduarda Pucherny. Po minutě padá další branka Kostí, neproduktivnější hráč, kapitán Dominik Šťastný přímou ránou mezi kruhy zvedá skóre! Proměňuje nahrávky Tomáše Borovanského a Přemysla Vyšínského. Tři minuty do konce Kosti opět posílají puk do brány Žraloků! Karel Pobuda otáčí nahrávku Jaroslava Marka. Konečný stav po druhé třetině 5:1.

Uběhlo teprve čtvrt minuty a padá další branka Kostí, Ladislav Kolář tečoval střelu kapitána Dominika Šťastného. O minutu později Žraloci vracejí úder Vojtěch Horálek proměnil nahrávku Daniela Hořejšího. V desáté minutě padá další branka Žraloků sám na golmana vyrazil Daniel Hořejší a to se mu vyplatilo! Uběhlo sotva deset vteřin a Kosti opět skórují! Bod za branku si připíše Karel Pobuda. V probíhající sedmé minutě Žraloci přemáhají Hadrbolce! Patrik Horák zpracoval nahrávku Jiřího Rebroše a snižují tak skóre svého týmu. Čtyři a půl minuty do konce utkání Hadrbolce Žraloci opět prostřelují. Zásluhy si připisují Vojtěch Horálek a Filip Šturc. O necelou minutu později však Dominik Šťastný (Kapitán) opět střílí branku a nenechal příliš času Žralokům na nápravu a možnost zvítězit. I když jednu branku přesto ještě stihli. Sám bez asistence jí střílí Jan Souček. Konečný stav utkání 8:6 pro Kosti.