Vyrovnaný zápas končí ve prospěch Wolves !

30.09.2019

Šedivý 1+1 Janoušek 1+1 (WLA) Polinský 2 góly Hurda 1 gól (CAR)

Uběhlo teprve tři čtvrtě minuty a Vlci střílejí první branku! Filip Kučera skóruje z nahrávek kapitána Jiřího Janouška a Tomáše Pavlise. Otevírají tak skóre a přivádějí svůj tým do vedení 1:0. V probíhající deváté minutě Filip Šedivý bez asistence střílí druhou branku svého týmu a zvyšuje skóre na 2:0. V probíhající páté minutě míří hráč Car-Backu na trestnou lavici, Vojta Čáp dostává menší trest za hákování. O půl minuty později Vlci proměňují přesilovou hru! Kapitán týmu Jiří Janoušek posílá puk Pavkovičovi do brány, z nahrávky Matěje Řeháka tak zvyšuje na 3:0. Poslední minutky zápasu míří na trestnou lavici hráč Vlků, Martin Seidl, který si odpykal trest pro hráčskou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě. Stav po první třetině 3:0.

Po třech odehraných minutách druhé třetiny, padá první branka Car-Backu, Tomáš Polinský prostřeluje Grosse a snižuje tak na 3:1. Po čtyřech minutách však padá další branka Vlků! Martin Seidl se prosazuje z nahrávky Filipa Šedivého! Zvyšuje tak na 4:1. Padly další dvě branky, obě patřili Car-Backu. První střelil Filip Hurda, sám bez asistence a druhou střelil Tomáš Polinský z nahrávek Tomáše Kriesmana a Lukáše Basíka. Konečný výsledek utkání 4:3.

Ve třetí třetině už padalo pouze vyloučení. Kde i hráč Car-Backu, Michal Cuc musel do šatny.