Výsledek který se zapíše do paměti nás všech! Lev poprvé za tři sezóny poráží HTP!

30.09.2019

Bartek 2+3 Priganc 2+2 (HTP) Netík 4+2 Toma 1+3 (LEV)

Slova Vedoucího a kapitána HTP po prohraném zápase:

Pěknej rychlej zápas , kde jsme doplatili na nedisciplinovanost některých našich hráčů..Ale na druhou stranu,musím vyzdvihnout výborný výkon soupeře ,a dobře zvolenou taktiku.

Zápas kde se spolu na obou stranách mohli střetnout profesionální hráči, byl velice svižný ale to některým jedincům zřejmě dalo zelenou na agresivitu. Již první třetina začala vyloučením, po čtyřech odehraných minutách míří na trestnou lavici hráč Fanklubu, Michal Šíp! Menší trest za podrážení. I přes snahu HTP nebyla přesilová hra proměněna, hlavně z důvodu opět nastoupeného Jaroslava Koňáka, který po velice dlouhé době opět obléknul dres Lva. Po osmi odehraných minutách skóruje Michal Šíp, Po vyhrané buly Vladimíra Zelenky, posílá puk Šípovi a ten ho obratem posílá Kalashnikovi za záda. O minutu později HTP vrací úder! Martin Bartek skóruje z nahrávek Davida Prigance a kapitána Marka Plačka, dorovnávají tak na 1:1. Hned po gólu však přichází vyloučení z řad HTP, Ivan Dunchanka dostává dvě minuty za držení. Ani toto vyloučení však žádnou branku nepřineslo. Dvě minuty do konce první třetiny, skóruje nově nastoupený útočník, Tomáš Netík který dorážel nahrávku kapitána Jiřího Šimka. Dorovnání však na sebe nenechalo dlouho čekat! Kapitán HTP Marek Plaček, důrazem pře bránou skóruje z nahrávky Martina Bartka. Šest vteřin do konce tu máme opět branku nově nastoupeného hráče za Fanklub, Josef Toma proměňuje nahrávku Tomáše Netíka! Fanklub tak jde do druhé třetiny s vedením 3:2!

Uběhlo teprve dvě a půl minuty z druhé třetiny a přišlo velké vylučovaní! Z týmu Lva míří na trestnou Michal Šíp, menší trest za hrubost. Spolu s ním jde na trestnou Vladimír zelenka také menší trest za hrubost! U HTP to byl delší trest... Mirek Remeň, který rozpoutal bitku dostal 5+20. Ve druhé třetině tedy odchází z utkání a na trestnou lavici za něj jde Pavel Jasanský, který si odseděl pěti minutový trest! Dlouhá přesilovka přinesla Fanklubu jednu branku! Jakub Mihál proměňuje nahrávky Josefa Tomi a Tomáše Netíka, zvyšují tak 4:2. Necelé čtyři minuty do konce posílá puk do branky HTP, Pavel Hudler, který proměňuje nahrávku Josefa Tomi. Další branka Fanklubu padla dvě minuty do konce druhé třetiny, z dorážky skóruje Tomáš Netík, kterému nahrával Josef Toma. Minutu do konce padá branka HTP. Tomáš Bartek který objel bránu Flankubu a následně nahrál přímo před ní zajistil gól který střílí David Priganc! Stav po druhé třetiny 6:3.

Uběhlo teprve patnáct vteřin a HTP posílají puk Koňákovi za záda. Bod za branku si připisuje David Priganc kterému nahrávku poslal Martin Bartek. O minutu později skóruje Denis Zverev z nahrávky Martina Šnebergra, vrací HTP naději, jelikož snižuje na 5:6. Necelou minutu na to však skóre zvedá Tomáš Netík z nahrávky Pavla Hudlera zvyšuje na 7:5. V probíhající deváté minutě míří na trestnou lavici z řad Fanklubu, Jakub Mihál, menší trest za sekání. Přesilová hra se však nepodařila HTP proměnit. Šanci na přesilovou hru však v páté minutě dostává i Fanklub, za podrážení míří na trestnou kapitán Marek Plaček. Branku však střílí HTP! Martin Bartek proměňuje nahrávky Igora Cetla a Davida Prigance. Minutu do konce však padá poslední branka a to branka Fanklubu. Tomáš Netík sám uzavírá skóre na 8:6!