Mimoni nedali HTB žádnou šanci!

29.09.2019

Ptáček 1+2 Vejmelka 2 góly (MIM) Šelong 1 gól Kocián 1 gól (HTB)

I když výsledek mluví za vše, v první půl minutě padá branka HTB! Střelbou mezi kruhy přes obránce se prosazuje Lukáš Kocián z nahrávky Vladimíra Berana! Stav 1:0 a vedení HTB pokračovalo až do probíhající páté minuty! Z útočné akce před brankou Tréninků , skóruje Adam Klečka a dorovnává tak na 1:1. Pět vteřin do konce první třetiny se prosazuje František Ptáček, který sám vyjel proti Peckovi a posílá mu pomalou ránou puk přímo mezi betony. Stav po druhé třetině 2:1.

Padla jen jedna branka v druhé třetině a to branka Mimoňů! Nešťastná situace pro Pecku v bráně jelikož střela kapitána Jana Vejmelky se mu odrazila od paže rovnou do brány. Zásluhy za asistenci si připisují Martin Konhefer a František Ptáček. Stav po druhé třetině 3:1.

Třetí třetina začala šťastně pro Mimoně! Uběhlo teprve patnáct vteřin a kapitán Jan Vejmelka posílá puk do brány HTB z nahrávky Marka Skramužského, zvyšuje tak skóre na 4:1. V probíhající jedenácté minutě se z dorážek před bránou prosazuje Martin Švančárek! Zvyšuje tak na bezpečných 5:1. O minutu později padá druhá a poslední branka HTB, Jaroslav Šelong prostřeluje Růněho, střelou přímo mezi betony. Bod za nahrávku si připisuje Jaroslav Braun! Poslední branka utkání padá v probíhající šesté minutě, Neuvěřitelnou střelou od modré se prosazuje Luboš Tóth z nahrávky Adama Klečky. Konečný stav utkání 6:2.