K překvapení všech Jokers pokořuje Intelsol!

25.09.2019

Cajthaml 2+1 Nováček 1+1 (JOK) V. Kulda jeden gól Zajíček 1 gól (INT)

K překvapení jak hráčů Intelsolu tak překvapení vedení soutěže, včerejší zápas vyhráli Jokers! I přes to že Intelsol vedl jak na buly tak ve střelbě, nedokázali přemoci Kaprálka v bráně Jokers.

V probíhající jedenácté minutě první třetině padá první branka utkání! Hráč z Jokers, Tomáš Cajthaml zpracoval nahrávku Tomáše Nováčka a otevírá tak skóre na 1:0. V sedmé minutě první třetiny Intelsol vrací úder! Vojtěch Kulda zpracoval nahrávku Lukáše Jankoviče a dorovnává na 1:1. O půl minuty později tu máme první vyloučení, z týmu Jokers míří na trestnou lavici Jan Mostecký, menší trest za hákování. I přes neustálé útočení Intelsolu nebyla přesilovka využita. V probíhající čtvrté minutě dostává šanci na gól v přesilové hře i Jokers. Lukáš Jankovič, dostává dvě minuty za podrážení. Obránci Intelsolu však nedali příliš šancí na střelbu útočníkům Jokers, přesilová hra se tak v branku neproměnila. Stav po první třetině 1:1.

Po pěti minutách druhé třetiny Jokers opět střílí puk za záda Strýčka! Tomáš Nováček, zpracoval nahrávku Tomáše Cajthamla a zvedá skóre na 2:1. O minutu později Jokers opět střílí branku! Karel Vilímec proměňuje nahrávku Ondřeje Hocha a zvedá skóre na 3:1. Dvě minuty do konce druhé třetiny, míří na trestnou hráč Intelsolu Jan Kulda, menší trest za podrážení. Přesilovka však proměněna nebyla. Stav po druhé třetině 3:1.

V deváté minutě třetí třetiny se prosazuje Tomáš Cajthaml z nahrávky Petra Zemánka střílí puk přímo za Strýčka a zvedá skóre na 4:1. V probíhající šesté minutě se Intelsolu podařilo střelit poslední branku utkání. Marek Zajíček skóruje z nahrávky Filipa Miňhy. V posledních pěti minutách utkání měli hráči Intelsolu ještě šanci v podobě dvou přesilovek, ani odvolání Strýčka z brány a hra v šesti však už žádnou branku nepřineslo. Konečný stav utkání 4:2.