Vlci z béčka převálcovali Žraloky o čtyři góly!

25.09.2019

Shewchyk 2 asistence Kučera 2 góly (WLB) Makovský 1 gól (ZRA)

I když střely obou týmů byly početně velice podobné, Vlci dokázali střelit více střel přímo do brány. Žraloci i přes to až do poslední chvíle bojovali, jenže to nestačilo.

V probíhající sedmé minutě utkání padá první branka utkání. Branku střílí hráč Žraloků, Dominik Makovský, který proměňuje nahrávku Jakuba Zelenky, otevírá tak skóre na 1:0. O půl minuty později však Vlci vrací úder! Filip Šedivý zpracoval nahrávku Justina Shewchyka a dorovnává 1:1. Dvě a půl minuty do konce první třetiny Vlci opět skórují! Filip Kučera, který dostal nahrávky od Radka Michala a Justina Shewchyka, posílá puk za Šimkovo záda a přivádí tak Vlky do okamžitého vedení 2:1. Půl minuty do konce první  třetiny tu máme vyloučení. Z týmu Vlků míří na trestnou lavici Pavel Golis, menší trest za hákování. Trest pokračoval i ve třetí třetině. Stav po první třetině 2:1 pro Vlky.

Přesilovka která vyšla z trestu Pavla Golise proměněna nebyla. V probíhající čtrnácté minutě druhé třetiny však míří na trestnou lavici hráč Žraloků. Miroslav Kubeš dostal menší trest za nedovolené bránění. V této přesilovce byl Šimek pod neustálou palbou střel, která přinesla Vlkům další branku. Gól v přesilové hře střílí Tomáš Kincl z nahrávky Jakuba Hory, zvyšuje skóre na 3:1. V probíhající desáté minutě druhé třetiny jde opět hráč Žraloků nad trestnou lavici, Jakub Zelenka dostal menší trest za podrážení protihráče. I tato přesilovka Vlkům vyšla. Filip Kučera skóruje z nahrávky Martina Seidla. Pátá a poslední branka utkání padla v probíhající šesté minutě druhé třetiny, kapitán Vlků, Jiří Janoušek proměňuje nahrávku Pavla Golise a ukončuje tak skóre na 5:1.

Třetí třetina z velké části běžela na hrubý čas, jelikož kapitán a vedoucí týmu Tomáš Bušek dopadl velice špatně a tvrdě na svůj kotník. Zranění které vedlo až k volání sanitky. Organizátorka zápasu tedy byla nucena opustit časomíru a postarat se o zraněného Tomáše Buška. Další branka ani vyloučení však již nepadlo.