Superheroes jsou v ráži! Odnášejí si opět dva body za vítězství nad Kohouty!

25.09.2019

Krejčík 2+1 Bém 1+2 (RST) Kriesman 4 góly Valder 3 asistence (SHS)

Superheroes opět vítězí! Kohoutům dávali pořádně zabrat i když Kohouti vzdorovali, neodnášejí si z utkání ani bod!

V první třetině, i přes velké úsilí obou týmu nepadla žádná branka a nebylo ani žádné vyloučení. Stav po první třetině tedy zůstal na nule.

Druhá třetina však byla plodnější, po odstartování Roosters otevírá skóre! Grosse prostřeluje Petr Kocián, který zpracoval nahrávky Jakuba Šulce a Jiřího Béma! V probíhající třinácté minutě utkání útočí na Grosse Filip Krejčík a střílí mu puk přímo za záda! Z nahrávky Iva Soulka zvyšuje skóre Kohoutů na 2:0. O minutu později snižuje skóre Superheroes Tomáš Kriesman který proměňuje nahrávku Jana Valdera! Zajišťuje tak skóre 1:2. Náskok však dvě minuty na to zvyšuje hráč Kohoutů, Filip Krejčík, zpracoval nahrávky Matouše Bartoše a golmana Martina Pazdery! Kriesman však byl tento zápas v ráži! Dostává nahrávku od Filipa Hurdy a posílá puk Pazderovi za záda! Snižuje tak na 2:3. Čtyři minuty do konce druhé třetiny, se prosazuje Tomáš Voslař, z týmu Superheroes! Proměňuje nahrávku Miroslava Mullera, dorovnává tak na 3:3! Do krátkého vítězství přivádí Superheroes bratrská dvojice Radek Mojžíš, kterému nahrává Tomáš Mojžíš! Zvyšují tak na 4:3. Dvě minuty do konce druhé třetiny byl vyloučení hráč Kohoutů, Miloš Kohl, který dostal dvě minuty za krosček! Přesilovka se však Superheroes nepovedla proměnit! Stav po druhé třetině 4:3.

Po dvou uplynulých minutách třetí třetiny prostřeluje Pazderu Tomáš Kriesman! Přivádí tak Superheroes do vedení 5:3. Chvílí na to tu máme na trestné lavici opět Miloše Kohla, dvě minuty za podrážení protihráče. Sedm a půl minuty do konce utkání padá branka Kohoutů! Jiří Bém proměňuje nahrávky Jakuba Šulce a Matouše Bartoše, snižuje tak na 4:5. Což Kohoutům dodalo značnou naději. Ta je však rychle přešla. Deset vteřin po brance Kohoutů, střílí branku Tomáš Kriesman z nahrávku Jana Valdera! Šest minut do konce utkání tu máme dvojité vyloučení. Z týmu Kohoutů míří na trestnou Petr Georgiev, menší trest za sekání. Z týmu Superheroes byl vyloučen Jan Valder, menší trest za držení. Hra 4 na 4 žádnou branku nepřinesla. Minutu a půl do konce utkání Kohouti prostřelují Grosse a na malou chvílí snižují skóre na 5:6. To ale vydrželo jen minutu! Tomáš Mojžíš skóruje dvacet vteřin do konce utkání a jednoznačně tak přivádí Superheroes do jasného vedení. Konečný stav utkání 7:5.