Gólové předhánění vyneslo dva body pro Alligátory!

25.09.2019

Hadáček 1+1 Jirman 4 góly (DRT) Pojar 1+1 Vecko 2 góly (ALI)

V divizi Drink Teamu a Alligátorů, jsme ještě nepozorovali takto vyrovnaný zápas. Půl minuty do konce však remízu Drink Teamu Alligátoři odepřeli! 

První branka po uplynutí tří minut první třetiny! Hráč Alligátorů, Daniel Vecko proměňuje nahrávku Davida Uhera a otevírá tak skóre na 1:0. Po necelé minutě Drink Team odpovídá! Robert Jirman zpracoval nahrávku Petra Janouška a dorovnává tak na 1:1. V probíhající osmé minutě první třetiny tu máme vyloučení, na trestnou lavici míří Jiří Krejča, hráč Drink Teamu, který dostal menší trest za podrážení. Po minutě přesilovku proměňuje, Štěpán Čermák! Zvyšuje tak skóre Alligátorů na 2:1. Deset vteřin do konce Drink Team dorovnává! Robert Jirman, který dostal nahrávku od kapitána týmu Davida Hadáčka prostřeluje Fausta v bráně Alligátorů! Stav po první třetině 2:2.

V probíhající třinácté minutě druhé třetiny přivádí Drink Team do vedení Robert Jirman! Zvyšuje tak skóre na 3:2. Neuběhla ani minuta a opět tu máme vyrovnané skóre! na 3:3 vyrovnává kapitán Alligátorů, Petr Pojar. Minutu a půl do konce druhé třetiny, dostává hráčská lavice Alligátorů trest za příliš mnoho hráčů na ledě, který si odseděl Daniel Vecko. Stav po druhé třetině 3:3.

Přesilová hra pokračovala i ve třetí třetině, Drink Teamu se však nepodařila proměnit. V probíhající osmé minutě skóruje hráč Alligátorů, David Soukup z nahrávky Martina Novotného zvyšuje skóre a přivádí tak Alligátory opět do vedení 4:3. O dvě minuty později Príhodu prostřeluje aktivní Daniel Vecko z nahrávek Davida Uhera a kapitána Petra Pojara. Zvyšují tak na 5:3. Tři minuty do konce snižuje skóre opět nejproduktivnější hráč utkání Robert Jirman na 4:5. Po oznámení dvou minut do konce utkání, Drink Team opět útočí na Fausta a střílí branku! Kapitán David Hadáček otáčí nahrávku Petra Janouška a zajišťuje tak remízu ! Půl minuty do konce však bod Drink Teamu bere Marek Pihorňa otáčí nahrávku Kamila Kajzra. Konečný stav utkání 6:5. 


Z týmu Alligátorů se stává hvězdou Daniel Vecko, který byl velice aktivní v průběhu celého zápasu a je autorem pár bodů svého týmu. Z týmu Drink Team se hvězdou stává Robert Jirman který střelil hned čtyři góly! Oba dostávají poukaz na 500 korun na nákup u našeho partnera, Bauera.