Intelsol převácoval Tornádo!

23.09.2019

V.Kulda 3+4 Kolář 5+1 (INT) Kohl 1+2 Langer 2 asistence (TOR)

Velice vyhrocený zápas kde se strhlo i pár potyček, přinesl však Intelsolu výhru o 8 gólů, jde opravdu vidět že celé léto Vojtěch Kulda trénoval svůj tým a velice se jim to vyplácí. Jsou odhodláni si jít letos pro zlato!!!

Uběhly necelé dvě minuty první třetiny a Intelsol už otevírá skóre, nejproduktivnější hráč Intelsolu, Vojtěch Kulda prostřeluje talentovaného Cassiuse a zvedá skóre na 1:0. V probíhající dvanácté minutě tu máme první vyloučení, z týmu Intelsolu míří na trestnou lavici Tomáš Barnet, menší trest za držení. V této přesilové hře však hráči Intelsolu nedovolili Tornádu žádný přístup do útočného pásma. Tornádo však dostalo další šanci na přesilovou hru, hned po uplynutí trestu Tomáše Barneta, následuje trest Michaela Šíra, menši trest za podrážení. I přes to že v této třetině se naopak vůbec nevyjelo z útočného pásma Tornáda, přesilovka se v gól neotočila. V probíhající čtvrté minutě první třetiny však skóruje Roman Matoušek, který proměňuje nahrávky Lukáše Langera a Miloše Kohla, dorovnávají tak skóre na 1:1. Dvě minuty do konce první třetiny jde další hráč Intelsolu na trestnou lavici, Jiří Litomiský dostal dvě minuty za sekání. Přesilová hra však nedopadla dvakrát dobře pro Tornádo. Intelsol střílí branku v oslabení! Prosazuje se Jan Kolář z nahrávky Vojtěcha Kuldy. Do druhé třetiny tak míří Intelsol ve vedení 2:1.

V probíhající dvanácté minutě druhé třetiny Intelsol zvyšuje skóre, Jiří Litomiský proměňuje nahrávku Tomáše Barneta a zvyšuje tak na 3:1. O dvacet vteřin později Tornádo vrací úder, Roman Matoušek střílí branku z nahrávek Lukáše Langera a Miloše Kohla, snižují tak skóre na 2:3. Po minutě a půl však Jiří Litomiský opět skóruje! Z nahrávky Jana Koláře prostřeluje Cassiuse a zvedají skóre Intelsolu na 4:2. Hned po něm následovala branka Jana Koláře který bravurně zpracoval nahrávku Jiřího Litomiského a Lukáše Jankoviče. Zvedají tak na bezpečných 5:2. Sedm minut do konce druhé třetiny na Cassiuse střílí Vojtěch Kulda, jehož střela mířila přímo za jeho záda. Proměňuje nahrávku Jana Kuldy a zvyšuje tak na 6:2. O minutu později tu máme gól dvou nejlepších střelců Intelsolu. Jan Kolář proměňuje nahrávku Vojtěcha Kuldy, zvyšují tak na již 7:2. Pak ale přišlo velké vylučovaní, napadení Jana Kuldy, který dal hráči krosček přímo do hlavy, vedlo k potyčce po které následovali hned čtyři hráči na trestnou lavici. Z týmu Intelsolu: Jan Kulda, menší trest za napadení a Tomáš Barnet 2+2 za hrubost. Z týmu Tornáda: Miloš Kohl 2+2 za hrubost a Kamil Kuracina, menší trest za krosček. To však nebylo poslední vyloučení v této třetině, dvacet dva vteřin do konce druhé třetiny míří na trestnou hráč Tornáda, Roman Matoušek. Menší trest za podrážení. Stav po druhé třetině 7:2.

I třetí třetina začala vylučováním. V probíhající dvanácté minutě, míří na trestnou lavici Petr Korejčík, menší trest za sekání. Uběhlo teprve deset vteřin a máme tu bitku! Leoš Svoboda z Tornáda rozpoutal rvačku, která vedla opět k velkému vylučovaní. Leoš Svoboda dostal 5+20 (do konce) za hrubost. S ním z utkání odchází Jakub Holakovský z Intelsolu který dostal také 5+20 za hrubost. O dvacet vteřin později Intelsol opět střílí branku, Vojtěch Kulda proměňuje nahrávky Tomáše Barneta a Jana Kuldy. Zvyšují tak už na 8:2. V probíhající deváté minutě tu máme další branku Intelsolu. Jan Kolář skóruje z nahrávky Tomáše Barneta a zvedají skóre na 9:2. Čtyři minuty do konce tu máme útok bratrů Kuldů. Jan Kulda střílí branku z nahrávky Vojtěcha Kuldy zvyšují tak na 10:2. Třetí a poslední branku Tornáda střílí Miloš Kohl, v posledních třech minutách třetí třetiny. Dvacet vteřin do konce padá i poslední branka Intelsolu, autorem je opět Jan Kolář! Konečný stav utkání 11:3.

Hvězdou se stává Lukáš Langer z týmu HC Tornádo! Který je autor několika asistencí a asi jako jediný se nedostal do žádné potyčky. Z týmu Intelsolu se hvězdou stává Jan Kolář který byl také nejproduktivnějším hráčem utkání. Oba získávají 500 korun na nákup u našeho partnera, u Bauera.