Sršni oslavují ulovené dva body za vítězství nad Přírodovědou!

26.09.2019

Brabec 1+3 Burian Hattrick (PRI) Ábel 1+4 Petr 2+2 (SRS)

Sršňům nastoupily v plné palbě a i když nebyl přítomen jejich trenér, vítězství patří jim! Přírodovědě se zatím moc nedaří, to se však určitě rychle změní. Je teprve začátek sezóny.

První dvě minuty utkání a mámu tu první branku! Z týmu Přírodovědy skóruje Alois Burian z nahrávky kapitána týmu Jiřího Brabce. Otevírají tak skóre na 1:0. V probíhající jedenácté minutě první třetiny tu máme vyloučení z řad Sršňů, na trestnou lavici míří Karel Kos, menší trest za podrážení. Obránci Sršňů však každý útok Přírodovědy odrazili a přesilová hra tak branku nepřinesla. V probíhající páté minutě Sršni dorovnávají skóre, branku střílí Martin Šedivý, který zpracoval nahrávky kapitána týmu Stanislava Nováka a Jana Šindlera. Stav 1:1 však vydržel jen pouhou minutu. Kapitán Přírodovědy Jiří Brabec překonává Myslila v bráně Sršňů a z nahrávky Sebastiena Hradila zvedá skóre na 2:1. Sršni ale o necelou minutu později vracejí úder, kapitán týmu Stanislav Novák zpracoval nahrávky Jana Petra a Víta Veverky a posílá puk Červenému za záda. Dorovnávají tak na 2:2. O deset vteřin později tu máme opět skórujícího hráče. Tomáš Bil z týmu Sršňů přivádí svůj týmu do vedení 3:2. To však nebyla poslední branka první třetiny, deset vteřin do konce Sršni střílejí další branku. Jan Petr proměňuje nahrávku Mária Ábela a zvedá skóre na 4:2.

Minutu po odstartování druhé třetiny padá další brána. Jan Bureš zpracoval nahrávku svého kapitána Jiřího Brabce a Sebastiena Hradila a snižují tak skóre na 3:4. Sršni však o minutu později přešli do protiútoku a skórují! Jan Šindler proměňuje nahrávku Jana Petra a opět zvyšují skóre na 5:3. Další branka Přírodovědy na sebe však nenechala dlouho čekat, o padesát vteřin později prostřeluje Myslila Alois Burian z nahrávky Sebastiena Hradila, snižují tak na 4:5. Pak už ale přišly jen branky Sršňů. Další čtyři branky kde se prosadil Tomáš Bil, Jan Petr a dvakrát Jiří Kašuba. Dosáhli tak náskoku který se těžko dohání. Stav po druhé třetině 9:4.

Třetí třetina, probíhala velice dlouhou dobu bez branky. První padla až v posledních třech minutách. Z týmu Přírodovědy skóroval Alois Burian dostal nahrávku od kapitána Jiřího Brabce kterému nahrával Sebastien Hradil. Snižují tak na 5:9. Po ohlášení posledních dvou minut skóruje Mário Ábel z nahrávek Tomáše Bila a Miloše Kutláka střílí svou poslední branku. Osm vteřin do konce utkání padla i poslední branka Přírodovědy, Sebastien Hradil skóruje z nahrávky Tomáše Karbana. Konečný stav utkání 10:6.