Vyrovnané utkání se ve třetí třetině změnilo v gólovou lavinu!

20.09.2019

Bogola 2 góly Hadraba gól (ICE) Kouba 2+3 Vlček 2+1 (BDT)

Vyrovnaný zápas který jsme i jako organizátoři čekali, se ve třetí třetině změnil v smršť gólů, kterými Banditos zasypali Ice Spiders!

První třetina začala vyloučením, po necelé odehrané minutě utkání, míří na trestnou lavici hráč Banditos, Daniel Černý. Menší trest za držení protihráče. Přesilová hra se však více odehrávala v obraném pásmu Spiders. Přesilovka se jim tak proměnit nepodařila. V probíhající sedmé minutě se prosazuje hráč Spiders, Jan Hadraba, který zpracoval nahrávku hosta z Lenova, Jiřího Půlpána. Banditos odpovědělo v posledních dvou minutách první třetiny, Stanislav Druba posílá z nahrávky Jiřího Půlpána puk za záda Staška v bráně Spiders. Stav po první třetině končí vyrovnaně 1:1.

Ve druhé třetině padla jen jedna branka. Ta se podařila střelit v probíhající desáté minutě hráči Banditos Dušanu Pelechovi, který proměňuje nahrávku Daniela Černého a posílá puk Staškovi za záda. Stav po druhé třetině 2:1

Ve třetí třetině padlo neuvěřitelných jedenáct branek. Opravdu velká smršť po pár vteřinách. Prosadil se jak Kryštof Šimek tak i Aleš Kouba a další. Stašek v bráně Spiders byl pod neustálou palbou. Obránci Spiders nedokázali zastavit útočníky Banditosů! Jen dvě branky z jedenácti střelených patřily Pavoukům, až v posledních pěti minutách se dokázal prosadit Tomáš Bogola, který střelil obě dvě zmíněné branky. Na vítězství to však bohužel nestačilo. Konečný stav utkání 11:3.

Jan Vlček v tomto utkání bojoval ze všech sil a byl autorem i pár bodů pro svůj tým. Proto si zaslouží hvězdu utkání a dostává voucher 500 korun na nákup u Bauera, našeho partnera. Stejnou cenu dostává i Tomáš Bogola, který je zvolen hvězdou již po druhé, jeho píle na ledě je neocenitelná.