Domynos opět vítězství HT.CZ "doma" ztrácí body

19.09.2019

Havlíček hattrick, Peťovský 3 asistence (oba HTC) / Niessner hattrick, Štibinger 2+2 (oba DOM)

Pěkný zápas, mnoho gólů a dramatický závěr. Nakonec Domynos berou další výhru do sezony.

Zápas začal velmi svižně, velmi rychle otevřel skóre Schiefner. Domynos byli včas na rozbruslení a tak se do provozní teploty dostali snáze, zatímto HT.CZ měli vlažný start. Museli dokonce přečkat vyloučení, to se jim povedlo ale po jeho konci obdrželi druhý gól. Nová posila Šťastný se pohyboval po kluzišti s přehledem a stejné bylo i jeho zakončení . Dobře hrál za HT především Šturm a také se mu podařilo vrátit svůj tým zpět do hry. Ale Slavkov převážil misku vah opět na stranu Domynos. Po třetině tak vedli Domynos. Ti v začátku této třetiny zasypali Rančáka sprškou střel, a na vhazování byli také úspěšnější.

Druhá část zápasu začala naopak aktivita na straně HT.CZ a Neumann musel brzy kapitulovat. Pražák dal branku kterou probudil tým v bílém. HT nezpomalilo ani vyloučení, přečkali a odrazili se tak k vyrovnání. To se jim po velké snaze podařilo Havlíček dal branku.
Ale pak přišly velké chvíle Marka Niessnera. Dal dva krásné góly v rozmezí deseti vteřin a opět poslal svůj tým do vedení o dvě branky. Ztratit během deseti vteřin vyrovnaný stav a prohrávat 5:3 byla velká rána a především škoda pro HTC. Přesto se dařilo držet krok a nenechat Domynos utéct do trháku. Co je zajímavé, že HTC velmi dobře ubránili Borovského, který se překvapivě neprosadil. Druhou část zápasu ale i tak vyhráli Domynos 4:3 a tak celkem vedli 7:4 a měli psychickou výhodu do závěrečné části.

V poslední třetina byla veliká snaha HTC ještě se zápasem něco udělat a šancí bylo hodně. Neumann někdy i se štěstím dokázal odolávat. Sice se ke konci Tréninky.cz vrátily do hry a sahali po možnosti odvolat brankaře a zabojovat alespoň o bod, ale jedno vyloučení v závěru a ještě branka Šibingera rozhodla, že zápas patří Domynos

Viděli jsme nové tváře, posily Domynos i na straně HT.CZ, kterým chyběly velké hvězdy. Přesto zápas měl dobré tempo a pěknou atmosféru. A Díky HT.CZ už i na Tipsport Areně hrajeme muziku :)