Gastoni drtivě poráží Wolfpack!

19.09.2019

Řepa 1 gól (PWP) Benka 5+3 Svoboda 2+1 (GAS)

Ve Wolfpacku stále probíha marodka.. Na tento zápas se tým sešel v pouhých pěti hráčích. Celý zápas tak probíhal bez vydechnutí. I přes nízký počet bojovali až do poslední chvíle! Pařízek vychytával velké množství útoků od hráčů Gaston Seals. Klobouk dolů!

První třetina začala ve velmi vyrovnaném duchu. Vyloučení které přišlo v posledních pěti minutách první třetiny, kdy na trestnou lavici zamířil hráč Gastonů, Lukáš Porazil, který držel protihráče, branku Wolfpacku nepřinesla. Oslabení se Gastonům dařilo skvěle a měli i pár dobrých šancí na branku. První branka padla až v posledních šestnácti vteřinách této třetiny. Branku netrefil nikdo jiný než nejproduktivnější hráč Gastonů, Kryštof Benk! Otevírá tak skóre na 1:0. Což je také konečný stav po první třetině.

Druhá třetina už tak vyrovnaně neprobíhala, což není divu při tak nízkém počtu účasti u Wolfpacku. Po třech uplynutých minutách druhé třetiny se opět prosazuje Kryštof Benka, který zpracoval nahrávku Davida Svobody. Zvyšují tak skóre na 2:0. Poté padly tři branky ve velmi krátkém čase. V probíhající páté minutě se z týmu Gastonů prosazuje autor předchozí asistence David Svoboda, který tentokrát proměnil nahrávku Kryštofa Benky. Po ohlášení poslední minuty druhé třetiny, Pařízka prostřeluje kapitán týmu Matyáš Hájek, který na branku dostal nahrávku od Kryštofa Benky. Sedm vteřin do konce opět střílí Kryštof Benka! Kterému puk poslal Lukáš Porazil. Stav po druhé třetině 4:0.

Ve třetí třetině už hráči Wolfpacku neměli nejemenší šanci, oproti odpočinutým Gastonům, kterých na střídačce bylo požehnaně. V probíhající jedenácté minutě však zvládli prostřelit Svobodu v bráně Gastonů. Pavel Řepa bravurně zpracoval nahrávku Jiřího Vacka! Snižují tak skóre na 4:1. Odpověď Gastonů však přišla už po jedné hrací minutě! Miloš Benedikt, proměňuje nahrávku Luboše Vondráčka a zvyšují tak na bezpečných 5:1. To Gastonům však nestačilo! Kryštof benka opět střílí na Pařízka a dostává puk za jeho záda, zvedá tak skóre již na 6:1. Po dvou minutách míří sám na bránu Wolfpacku David Svoboda a prostřeluje Pařízka! zvyšuje tak už na 7:1. O půl minuty později Pařízka překonává opět Kryštof Benka kterému puk nahrál Miloš Benedikt, který je také autorem gólu který nepřišel o moc dlouho později! Poslední branka přišla v posledních dvou minutách utkání, Kdy Miloslav Benka kterému přihrává Kryštof Benka střílí puk za Pařízkova záda. Konečný výsledek utkání 11:1.

David Svoboda, který aktivně bruslil a bojoval do poslední chvíle se stává hvězdou svého týmu a zaslouží si tak voucher na 500 korun na nákup v Bauer Shopu u našeho partnera. Samou cenu vyhrává i Jiří Vacek, který byl doslava celý zápas na ledě a přesto byl pořád na puku a bojoval i když věděl že prohra je jasná!