Souboj šelem skončil velkou pořážkou Lvů!

19.09.2019

Broš Hattrick Hudler 2 asistence (LEV) Mazánek 2+2 Študent 3 asistence (WLA)

Lev posílil! Legenda Sparty, Michal Broš navlíkl dres Fanklubu Lev Praha! A právě Michal Broš je střelcem všech gólů Lva! Vlci hrají velice dobrý hokej, jsou velice týmový a umějí spolu spolupracovat, což zatím ve Lvu chybí.

Ve Lvu i v týmu Vlků se najdou velice dobří střelci i obránci. Ze strany organizátorů však sledujeme že Vlci umějí lépe spolupracovat. Aktivně spolu trénují a Jaroslav Kincl coby trenér odvádí velice dobrou práci která se jim na ledě vyplácí! Po necelých třech odehraných minutách zápasu se již Vlci ujímají vedení! Robert Reiss z nahrávky Jakuba Študenta, posílá puk za Pazderu v bráně Lvů! Otevírají skóre na 1:0. Útok Vlků tím ale neskončil o minutu později se prosazuje Ben Lewis který proměňuje nahrávku Karla Mazánka. Zvyšuje skóre Vlků na 2:0. V probíhající deváté minutě střílí Michal Broš první branku Fanklubu! Vysokou střelou střílí puk přímo nad hlavu Kucarova, snižuje tak skóre na 2:1. Odpověď Vlků však netrvala dlouho, Tomáš Kincl dorážel střely Roberta Reisse a Karla Kratochvíla a zvyšuje tak skóre na 3:1. Po osmi minutách utkání tu máme první vyloučení. Z týmu Lva míří na trestnou lavici Jiří Bašus, menší trest za podrážení. Trest plynul už celou minutu když se přesilová hra podařila využít Benu Lewisovi. Který tak zvyšuje na bezpečných 4:1. Pět minut do konce padá poslední branka v první třetině. Branka se podařila střelit hráči s číslem 45 který nebyl zapsán v zápise. Stav po první třetině 5:1.

Spousta branek padla i ve druhé třetině! První se podařila střelit útočníkovi Vlků hned v počátku druhé třetiny! Tomáš Kincl v kombinaci s Karlem Mazánkem prostřelují Pazderu a zvyšují tak za 6:1. Šest minut do konce druhé třetiny opět útočí Vlci! Karel Mazánek zvyšuje skóre na 7:1. O půl minuty později tu máme vyloučení na obou stranách. Z týmu Vlků dostává Jakub Hora dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Z týmu Lvů dostává trest 2+10 Jan Slavík za nesportovní chování. Hra 4 na 4 přinesla druhou branku Lvům! Michal Broš zpracovává nahrávku Pavla Hudlera a snižují tak na 7:2. Což je také konečný stav druhé třetiny.

Po dvou uplynulých minutých třetí třetiny tu máme další vyloučení. Z týmu Lva míří na trestnou lavici Michal Šíp, dvě minuty za držení protihráče. Přesilovka i přes aktivní útočení Vlkům branku nepřinesla. Za to hra v plném počtu ano! Ve třicáté čtvrté minutě utkání se prosazuje Jakub Hora který střílí branku z nahrávek kapitána týmu Tomáše Pavlise a Jakuba Študenta. Aktivní střelba Lvů přinesla branku až ve třicáté osmé minutě kdy Michal Broš dovršuje Hattrick! Body za asistenci si připisuje Pavel Hudler a Martin Havel. V posledních pěti minutách utkání padá poslední branka! Karel Mazánek proměňuje nahrávku Jakuba Študenta a ukončuje tak zápas se skórem 9:3.

Naše Hvězdy utkání! Za tým Vlků se hvězdou stává Karel Mazánek, který aktivně přispěl k vítězství svého týmu! Za tým Lvů se hvězdou stává legenda Sparty Michal Broš, který střelil všechny branky svého týmu! Oba dostávají 500 korun na nákup v Bauer Shopu, jenž je taky naším vážených partnerem.