Elite Hockey jsou na ledě jako doma! Poráží Jokers o tři góly!

17.09.2019

Vostřák 2+2 Hybner 2 asistence (EHT) Kaprálek 39 zákroků (JOK)

I přes nízký počet hráčů Elite Hockey, nám ukázali jak má vypadat týmová práce. Jokers bojovali do poslední chvíle na tyhle kluky však nestačili.

Neproběhly ještě ani dvě minuty utkání a máme tu první vyloučení. Z týmu Jokers míří na trestnou lavici Jaroslav Vinopal, který dostal menší trest za podrážení. Přesilovku po dvaceti vteřinách plynutí trestu, proměňuje Adam Frič z nahrávky Jaroslava Vostřáka a přivádějí tak Elite do vedení 1:0. Hráči Jokers se nepoučili a máme tu další vyloučení, Viktor Růžička si vysloužil dvě minuty za podrážení protihráče. Avšak obránci Jokres a samozřejmě Kaprálek v bráně nenechali v této přesilovce vletět puk do brány. Přesilovka tak zůstala nevyužita. To však nevadilo, v probíhající čtvrté minutě skóruje Tomáš Kubišta který proměňuje nahrávku Aleše Hybnera, přivádějí tak Elite do vedení 2:0. Snížit skóre se podařilo až v poslední minutě Petru Zemánkovi který zpracoval nahrávku Ondřeje Šimka. Konečný stav po první třetině 2:1.

Ve druhé třetině padly další tři branky! První se podařila střelit kapitánovi Elit Hockey, Adamu Klečkovi. Z nahrávek Jaroslava Vostřáka a Aleše Hybnera, posílá puk za záda Kaprálka a přivádí svůj tým do vedení 3:1. O tři minuty později odpověděl útočník Jokeru, hráč s číslem 15, který se špatně nahlásil do zápisu. Podařilo se mu dorazit nahrávky Martina Suka a Petra Nováka. Snižuje tak skóre na 2:3.Poslední branka padla v probíhající osmé minutě, sám na Kaprálka vyjel Jaroslav Vostřák a posílá mu puk do brány! Stav po druhé třetině 4:2.

Ve třicáté čtvrté minutě zápasu se znovu prosazuje Jaroslav Vostřák! Opět sám bez asistencí prostřeluje Kaprálka a přivádí tak Elite do bezpečného vedení 5:2. Což je také konečný výsledek zápasu. I přes dvě Přesilovky Elite se už žádná branka nepodařila střelit. Hvězdou utkání za tým Jokers se stává Michal Kaprálek (golman) který vychytával střely zkušených útočníků z týmu Elite. Za tým Elite je to útočník Jaroslav Vostřák, který razantně přispěl k jejich Výhře!