Nezastavitelné Lenovo posílá Car-Back domů bez bodu!

17.09.2019

Vácha 2 góly, Skácel 2 asistence (LNV) Polinský 1+1 Novotný gól (CAR)

Lenovo si drží svou vítěznou řadu, i přes vzdorování a bojovnost Car-Backu je jasným vítězem Lenovo!

Po pouhé minutě a půl od odstartování zápasu, útočí Car-Back na Hejnu v bráně a posílá puk za jeho záda. Individuální bod za gól si připisuje Zdeněk Novotný, který zpracoval nahrávku aktivního útočníka Tomáše Polinského, otevírají tak skóre utkání na 1:0. V probíhající desáté minutě první třetiny tu máme první vyloučení! Rozhodčí posílá na trestnou lavici hráče Lenova, Jiřího Půlpána, dvě minuty za podrážení. Přesilovka i přes snahu Car-Backu využita nebyla. Za to Jiří Půlpán po vyjetí z trestné lavice skóruje! Za pomoci nahrávek Lukáše Lassiga a Filipa Horečného dorovnávají skóre na 1:1. Následovalo vyloučení opět z řad Lenova, na trestnou lavici se posadil Jan Skácel, za držení protihráče. Ani tato přesilovka se však hráčům Car-Backu nepodařila proměnit. Za to Marek Vácha aktivní útočník Lenova, v posledních čtyřech vteřinách posílá puk za záda Pavkoviče. Stav po první třetině 2:1.

Druhá třetina se obešla bez vyloučení a i přes aktivní útočení na obou stranách, padla jen jedna branka a to branka Lenova. Marech Vácha projevil velký důraz před bránou a doráží tak střelbu Jana Skácela. Stav po druhé třetině 3:1.

I třetí třetina se obešla bez zbytečného vylučování. První branka v této třetině patřila Lenovu. Lukáš Báča překonává Pavkoviče, z nahrávek Jana Skácela a Jiřího Půlpána. Zvyšují tak skóre na 4:1. I přes to že oproti předchozích dvou třetinách se střelby Car-Backu zdvojnásobily padla jen jedna branka a to na výhru nestačilo. V probíhající čtvrté minutě třetí třetiny se prosazuje Tomáš Polinský který proměňuje nahrávku Vojty Čápa. Konečný stav zápasu 4:2.