Wolves B překonává Drink Team o 5 gólů!

17.09.2019

Seidl 2+1 Kučera 1+1 (WLB) Krejča 2 góly Neckář asistence (DRT)

Drink Team se sešli v nízkém počtu, i přesto hráli důstojný zápas proti Vlkům, kteří se naopak sešli v hojném počtu.

Neuplynuly ještě ani dvě minuty zápasu a máme tu první branku. Jiří Krejča proměňuje nahrávku Michala Neckáře a otevírá tak skóre Drink Teamu na 1:0. V šesté hrací minutě však Wolves B vrací úder! Príhodu prostřeluje Filip Šedivý z nahrávek Justina Shewchyka a Jakuba Hlaváče a dorovnává tak na 1:1. Poslední branka Drink Teamu padla v probíhající deváté minutě první třetiny. Jíšu se podařilo prostřelit Jiřímu Krejčovi. Který tak přivedl na chvíli Drink Team do vedení 2:1. Vedení Drink Teamu však netrvalo dlouho. O minutu a půl později dorovnává Marek Novák, z nahrávky kapitána Wolves Jiřího Janouška. Šestnáct vteřin do konce první třetiny přivádí do vedení Vlky, útočník Martin Seidl. Stav po první třetině 3:2.

Ve druhé třetině padly jen dvě branky a to branky Vlků! První v samém počátku třetiny, Martin Seidl sám přostřeluje Príhodu v bráně Drink Teamu. Druhá branka padala v posledních dvou minutách. Filip Kučera proměňuje nahrávky Martina Seidla a Martina Křížka. Stav po druhé třetině 5:2.

Další dvě branky Wolves padly ve třetí třetině. Ještě neuběhla ani minuta třetí třetiny když se prosazuje Filip Šedivý. V probíhající jedenácté minutě tu máme první a poslední vyloučení, dvě minuty za hákování dostal Filip Kučera hráč Wolves. Obránci Vlků však Drink team příliš šancí na branku nedali. Přesilovka tak zůstala nevyužita. Sedm minut do konce utkání padá poslední branka. Nahrávku Jakuba Hory v gól proměňuje kapitán týmu Jiřího Janouška. Konečný stav utkání 7:2.