Velice bojovný zápas skončil dvěma body pro HTP!

17.09.2019

Tlustý 1+4 Bartek 2+2 (HTP) V.Kulda 2+1 Kolář 2 góly (INT)

Intelsol Ilusionists pořád dokazuje jak tvrdě trénovali přes celé léto. Takto vyrovnaný zápas HTP se jen tak nevidí. Intelsol rozhodně nebude lehké porazit, stejně tak jako Tréninky.

Odehrálo se teprve čtyřicet vteřin utkání a Intelsol už ukazuje že jsou v ráži! Ondřej Lustyk posílá kotouč za záda Kalashnikova v bráně HTP. Z nahrávky Vojtěcha Kuldy otevírá skóre na 1:0. Uběhly pouhé tři minuty utkání a máme tu vyloučení. Z týmu Intelsolu, míří na trestnou lavici Marek Zajíček, který dostal dvě minuty za podrážení. I přes velký nátlak v přesilovce se HTP nepodařilo přesilovku proměnit. V probíhající desáté minutě utkání velice aktivní útočník Denis Zverev dorovnává skóre! Z nahrávky Jiřího Tlustého překonává Strýčka a dorovnává na 1:1. O necelých čtyřicet vteřin po dorovnání přivádí HTP do vedení Martin Šnebergr, který zpracoval nahrávku Jiřího Tlustého. Zvyšuje tak skóre na 2:1. Vedení HTP se ještě zvedlo, když aktivní střelec Martin Bartek prostřelil Strýčka a posouvá tak skóre na 3:1. Pět minut do konce první třetiny se prosazuje Vojtěch Kulda, útočník Intelsolu který sám zdolává Kalashnikova a snižuje tak skóre na 2:3. Půl minuty do konce první třetiny a máme tu další vyloučení, z týmu Tréninků dostává dvě minuty Pavel Jasanský, menší trest za Hákování. Trest pokračoval i ve druhé třetině. Stav po první třetině 3:2.

Oslabení obránci HTP zvládali skvěle, přesilová hra tak Intelsolu nevyšla. V probíhající deváté minutě druhé třetiny dorovnává skóre Intelsolu Jan Kolář, sám pokořuje Kalashnikova a dává tak Intelsolu nový start na 3:3. Tento gól Intelsol nastartoval. Jako další pálí na Klashnikova, Vojtěch Kulda, který posílá puk přímo jemu za záda. ve dvacáté třetí minutě utkání jde na trestnou lavici nová posila HTP, Štefan Kutlák, menší trest za krosček. V přesilové hře byl Klashnikov zasypán střelama! A to se Intelsolu vyplatilo. V přesilovce 5 na 4 střílí branku Jan Kolář. Pět a půl minuty do konce druhé třetiny, má šanci na gól v přesilové hře i HTP. Menší trest za krosček si vysloužil Marek Zajíček. Po půl minutě přesilovku proměňuje Martin Bartek! z nahrávky nové posili Jakuba Kučery. Stav po druhé třetině 4:5.

Po uběhlých třech minutách třetí třetiny se prosazuje hráč HTP, Štefan Kutlák. Který tak dává svému týmu dvou gólový náskok. O dvacet vteřin později tu máme vyloučení z řad Intelsolu. Na trestnou lavici míří Jan Kulda za podrážení protihráče. I přes aktivní střelbu HTP se přesilovka v gól neproměnila a to hlavně kvůli Strýčkovi v bráně, který vychytával vše co na něj přišlo. Tři minuty do konce utkání a máme tu další vyloučení. Dvě minuty za faul Kolenem dostal Jiří Litomiský, hráč Intelsolu. Přesilovka byla úspěšná. Gól střílí Štefan Kutlák který proměňuje nahrávky Martina Bartka a Jiřího Tlustého. Minuta deset vteřin do konce a vyhrocený zápas dosáhl svého. Bitka mezi Jakubem Mahelem a a Ondřejem Lustykem vedla k vyloučení na obou stranách. Oba dostali menší trest za hrubost. Hra 4 na 4 přinesla další branku HTP. Jiří Tlustý prostřeluje Strýčka a ukončuje tak utkání. Konečný stav 7:5.