Hvězdy naší Klasik divize (Kosti), rozválcovali Gastoni!

22.11.2019

Muller 1+1, Kolář gól (KOS) Benka 2+4, Hájek 5+3 (GAS)

Uběhly tři minuty z utkání a přišlo první vyloučení! Byl udělen trest pro hráčskou lavici Gastonů, za příliš mnoho hráčů na ledě. Dvouminutový trest si odseděl Miloš Benedikt. Kosti přesilovou hru však nedokázali obrátit. V probíhající deváté minutě první třetiny přišlo další vyloučení! Daniel Rapák (GAS), dostal dvě minuty na trestné za podrážení. Tuto přesilovou hru po necelé půl minutě proměňuje, Ladislav Kolář! Body za nahrávky u otevíracího gólu, si připíšou, Tomáš Borovanský a Petr Muller. Vedení Kostí trvalo pouhou minutu a půl! Kapitán Gastonů, Matyáš Hájek dorovnává skóre, z nahrávek, Miloslava Benky a Matyáše Krijta. V probíhající čtvrté minutě přišlo další vyloučení. Tentokrát z řad Kostí! Kapitán týmu Dominik Šťastný dostal dvě minuty za sekání. Tento faul přinesl Gastonům vedení! Opět skóroval kapitán Matyáš Hájek, z nahrávek Matyáše Krijta a Kryštofa Benky. Stav po první třetině 2:1.

Druhou třetinu už naprosto ovládli Gastoni! Tři čtvrtě minuty po odstartování třetiny, skóroval Kryštof Benka, který se prosadil z nahrávky Matyáše Krijta. V probíhající deváté minutě dovršoval hattrick kapitán, Matyáš Hájek. K tomu mu dopomohli, Kryštof Benka a opět Matyáš Krijt. Tři minuty po tom Matyáš Hájek opět skóroval. K jeho čtvrté brance v utkání mu nahrával Petr Mezera. Poslední branka v druhé třetině, padla dvě minuty do konce. Tentokrát si vrchní nahrávač Matyáš Krijt sám zaskóroval! Body za asistence si připíšou Kryštof Benka a Matyáš Hájek. Stav po druhé třetině 6:1.

K smůle Kostí se ve třetí třetině podařilo Gastonům střelit ještě více branek, než v druhé třetině. Neuběhla ani minuta ze třetí třetiny a Gastoni opět skórují! Sám bez asistence se prosadil Ondřej Hausl. V probíhající dvanácté minutě dostal Jaroslav Marko (KOS) trest, dvě minuty za podrážení. Toto oslabení se sice Kostem podařilo ubránit ale nedlouho na to padla další branka Gastonů. V deváté minutě skóroval Kryštof Benka z nahrávky kapitána Matyáše Hájka. Uběhla sotva minuta a Gastoni opět útočí! Zdeněk Pactl prostřelil branku Kostí z nahrávek, Jana Čady a Ondřeje Hausla. Čtyři minuty do konce utkání střílí kapitán Gastonů svou pátou branku! Tentokrát mu nahrával Lukáš Porazil a Tomáš Procházka. O půl minuty později Kosti střelili svou druhou branku. Tu střelil Petr Muller z nahrávky Lukáše Kostečka. I v poslední minutě utkání se Gastonům podařily střelit další dvě branky! První střelil Matyáš Krijt, kterému nahrával kapitán, Matyáš Hájek a Kryštof Benka. A druhou a poslední branku střelil Daniel Rapák z nahrávky Tomáše Procházky!! Konečný stav utkání 12:2.