Žraloci převálcovali Vlčí smečku!

16.09.2019

Bušek Hattrick + 2 asistence Fabián Hattrick + 1 asistence (ZRA)

Žraloci jsou v ráži! Tým Wolfpacků jsou stále oslabení z důvodu nemoci.

V tomto zápase opravdu nebyla nouze o góly. Žraloci do zápasu nastoupili velice razantně a po dobu celého utkání nepolevili. První branka padla už po první minutě a půl první třetiny. Od bule prostřeluje Drába Petr Dvorský, který otevírá skóre Žraloků na 1:0. Neuběhla ani minuta a Žraloci opět útočí! Od Drábovi hokejky se mu puk odrazil přímo za záda. Branku si připisuje Patrik Horák! Wolfpacku se příliš nedařilo projet přes obranu Žraloků. Za to útočníci Žraloků se činili! V probíhající osmé minutě dostává nahrávku před branku David Fabián, který nahrávku proměňuje a zvyšuje tak skóre na 3:0. Pět minut do konce se i hráči Wolfpacku prosadil, bohužel se však nenahlásil do zápisu, proto nebude mít individuální body. Každopádně střílí jedinou branku Wolfpacku. Stav po první třetině 3:1.

Kapitán Žraloků, Tomáš Bušek, byl po dobu celého utkání velice aktivní a to jak v obraně tak i v útoku, zasloužile se také stal hvězdou utkání. Po uběhlých dvou minutách utkání Bušek opět střílí branku. Z nahrávky Pavla Rybáře, zvyšuje skóre na 4:1. Žraloci však byli v ráži. O minutu později se prosazuje Jan Souček, z nahrávky Patrika Horáka posílá puk za Drába a zvyšuje tak na 5:1. To ale nebyl konec branek v této třetině. Daniel Hořejší zvednutým kotoučem střílí puk nad hlavu golmana v bráně Wolfpacku a zvyšuje tak na 6:1. Osm a půl minuty do konce druhé třetiny, skóruje Patrik Horák který pomalou střelou před bránou posílá kotouč do brány Drába. Skóre po gólu je už 7:1. Po chvílí na to přišel nešťastný gól pro Drába, kdy kotouč mířící na jeho bránu zachytil až za čárou a gól tak rozhodčí uznává. Bod si za tuto branku připisuje David Fabián. Poslední branku ve druhé třetině střílí kapitán Tomáš Bušek, který si tak nabíhá na Hattrick. Stav po druhé třetině 9:1.

Ve třetí třetině střelba gólů rozhodně neskončila. Naopak padlo dalších pět branek Žraloků. V probíhající jedenácté minutě, střílí branku Vojtěch Horálek, který proměňuje nahrávku Daniela Hořejšího. O minutu později střílí puk mezi Drábovi betony Jiří Rebroš. Bylo už jasné že si dva body za vítězství odnášejí Žraloci. Tomáš Bušek si však chtěl střelit Hattrick. V probíhající deváté minutě se mu to opravdu podařilo. Chvíli po Buškovi skóruje Stanislav Fabián, který střílí sám bez asistence. Dvě minuty do konce utkání tu máme první vyloučení. Golman Žraloků, Martin Šimek dostal dvě minuty za hrubost, samozřejmě na trestnou lavici se usadil náhradník. To však Žraloky nijak nezasáhlo, i v oslabení střílejí branku. Bod si připisuje David Fabián! Konečný stav utkání 14:1.