Superheroes si odnášejí dva body za vítězství nad HTC!

16.09.2019

Carvan 1+1 Peťovský 1+1 (HTC) Golis 2 asistence Křivonoska 1+1 (SHS)

Superheroes čím dál tím víc dokazují že chtějí pohár Prague Hockey Masters! Hokejové tréninky CZ se sešli na tento zápas v nízkém počtu.

Tomáš Gross, vedoucí a golman Superheroes, ukazuje že odhodlání vyhrát letošní sezónu je velice silné. Postavil svůj tým z velice dobrých útočníků i obránců. I on sám v bráně předvádí nevídané zákroky. Hned v prvních pěti minutách zápasu střelili dva góly. Za první branku si zásluhy připisuje, Viktor Křivonoska který za pomoci nahrávky aktivního Tomáše Kriesmana, posílá puk za záda Jačmana. Druhou branku střílí kapitán Superheroes, Jan Valder z nahrávky Aleše Pařeza. Po dvou gólech Superheroes, probíhalo aktivní útočení Hokejových Tréninků CZ, Gross však vychytával všechny střely. V probíhající šesté minutě první třetiny, tu máme vyloučení. Z týmu Superheroes, míří na trestnou lavici Erik Beránek, který vystřelil puk z hracího pole a vysloužil si tak dvě minuty za zdržování hry. Přesilová hra však branku HTC nepřinesla. Za zdržování hry si vysloužil dvě minuty i hráč Hokejových Tréninků CZ, Aleš Koudelka. Ani toto vyloučení žádnou branku nepřineslo. Stav po první třetině 2:0 pro Superheroes.

Ve druhé třetině i přes aktivní útočení obou týmu padla branka až v posledních pěti minutách. Gross i Jačman vychytávali všechny útoky. To však neplatilo pro střelu útočníka Superheroes, Tomáše Kriesmana z nahrávek Pavla Golise a Jakuba Dvořáčka, zvyšuje skóre na 3:0. Tři minuty do konce druhé třetiny Superheroes, opět útočí. Jakub Dvořáček proměňuje přihrávky Viktora Křivonosky a Josefa Smolíka. Zvyšují tak na bezpečných 4:0. Minutu do konce tu máme vyloučení. Z Hokejových Tréninků CZ míří na trestnou Michal Šturm, dvě minuty za podrážení. Trest pokračoval i ve třetí třetině. Stav po druhé třetině 4:0.

Vteřinu do konce trestu, přesilovku využívá Jan Malecký. V probíhající třinácté minutě utkání padá první branka HTC! Martin Peťovský prostřeluje Grosse v bráně a snižuje tak na 1:5. Minutu po gólu HTC, míří jejich útočník Petr Halbych na trestnou lavici za podrážení. Přesilovku však Superheroes neproměnili. Hokejové Tréninky CZ, také dostali šanci na gól v přesilovce. Josef Smolík dostal dvě minuty na trestné za hákování. I přes aktivní útočení, se přesilovka v gól neproměnila. Minutu do konce utkání však poslední branku střílí Celestin Carvan. Na výhru to však zdaleka nestačilo. Konečný stav utkání 5:2.