Vyrovnaný zápas nakonec skončil vítězstvím HC Domynos!

12.09.2019

Šíp 1+2, Havel 2 góly (LEV) Borovský 4 góly, Vopava 1+1 (DOM)

Oba týmy mají výborné střelce i výborné obránce. Zápas většinu času probíhal velmi vyrovnaně. V probíhající dvanácté minutě se prosazuje hráč Fanklubu, Martin Havel a otevírá skóre utkání na 1:0. Aktivní útočník Domynosu však okamžitě odpověděl, Marek Borovský prostřelil Pazderu v bráně a dorovnává na 1:1. V probíhající osmé minutě skóruje hráč Fanklubu, Tomáš Procházka z nahrávek Michala Šípa a Jana Slavíka, přivádí Fanklub opět do vedení 2:1. Čtrnáct vteřin na to opět útočí Marek Borovský. Proměňuje nahrávku Jakuba Kopáčka a znovu dorovnává na 2:2. Jedenáct vteřin na to Marek Borovský opět prostřeluje Pazderu. Z nahrávky Tomáše Vlčka přivádí Domynos do vedení 3:2. Přesně o minuty později si pro bod míří Miroslav Čermák. Dává tak Domynosu dvou gólový náskok 4:2. Čtyři minuty do konce první třetiny tu máme vyloučení, na trestnou lavici míří hráč Fanklubu, Jiří Bašus. Menší trest za podrážení. Přesilovku se podařilo využít Lukáši Vopavovi z nahrávky Tomáše Meruny. Domynos už tak mají tří gólový náskok. 5:2. Tři minuty do konce míří na trestnou lavici hráč Domynosu, nová posila Matěj Štibinger, který dostal menší trest za podrážení. V probíhajícím trestu Domynosu jde na trestnou i hráč Fanklubu. Alexandr Horký si vysloužil dvě minuty za hákování. Hra čtyři na čtyři již žádnou branku nepřinesla. Stav po první třetině 5:2

Uběhla teprve minuta a půl druhé třetiny a máme tu další branku. Prosazuje se hráč Domynosu, Peter Urbánek z nahrávky Petera Slavkova. Zvyšují tak skóre na 6:2. Ve dvanácté minutě míří na trestnou lavici hráč Domynosu Jakub Kopáček, který si odpykává trest pro hráčskou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě. Přesilové hry využil Martin Havel který snižuje skóre Fanklubu na 3:6. Po necelé minutě Fanklub opět dává branku! Tomáš procházka střílí puk do brány Domynosu. Snižuje skóre na 4:6. To hráčům fanklubu rozhodně dalo naději. Marek Borovský však opět míří na Pazderu a skóruje. Dává tak opět tří gólový náskok 7:4. Padla už jen jedna branka a to Branka Michala Šípa který snížil skóre na 5:7 a připisuje si individuální bod.

Ve třetí třetině bylo už jen vyloučení, to však už žádnou branku nepřineslo. Konečný výsledek 7:5.