V posledních vteřinách si dva body vybojovali Gastoni!

12.09.2019

Hurda 2 Góly, Polinský 2+1 (CAR) Benka 2+1 Hájek 2+2 (GAS)

Celý zápas HC Car-Back vs Gaston Seals byl velice vyrovnaný. Oba týmy měli řadu skvělých střelců i obránců. Po první minutě a půl první třetiny tu máme první vyloučení. Z týmu Gastonů míří na trestnou Matáš Krijt, který dostal menší trest za zdržování hry. I přes útočení Car-Backu se jim přesilová hra nepodařila proměnit. V probíhající desáté minutě měli šanci na gól v přesilovce i Gastoni. Za podrážení si jde na trestnou lavici sednout Vojta Čáp. Ani tato přesilová hra však proměněna nebyla. První branka padla v probíhající sedmé minutě, kdy se prosazuje útočník Car-Backu, aktivní Tomáš Polinský. Proměňuje nahrávku Jirky Hofmanna a otevírá skóre na 1:0. To je také konečný stav třetiny.

V probíhající třinácté minutě druhé třetiny Gastoni odpověděli. Puk do branky Car-Backu posílá kapitán týmu Matyáš Hájek, který zpracoval nahrávku Kryštofa Benky a dorovnávají tak na 1:1. To jim ale nestačilo. Rozhodčí signalizoval trest Car-Backu, Gastoni využili výhody a prostřelují Pavkoviče v bráně. Prosazuje se Luboš Vondráček, který tak přivádí Gastony do vedení 2:1. O dvě minuty později Car-Back dorovnává! Svobodu překonává Filip Hurda. Skóre po brance 2:2. Posledních šest vteřin do konce Car-Back znovu útočí. Tomáš Polinský posílá puk za záda Svobody a zvyšuje tak skóre na 3:2. Gastoni tak jdou do třetí třetiny s výzvou.

Třetí třetina se otevřela hned vyloučením. Menší trest za Zdržování hry dostal hráč Car-Backu, Petr Malý. Tato přesilovka Gastonům sice nevyšla ale nebylo to poslední vylučování. Na trestnou lavici opět míří Hráč Car-Backu, Jirka Vlastník, který dostal menší trest za podrážení protihráče. Tomu se rozsudek rozhodčího však nezamlouval. Rána hokejkou do mantinelu mu zaručila dalších 10 minut na trestné lavici za nesportovní chování. Přesilová hra za Vlastníkovo podrážení se podařila proměnit kapitánovi gastonů, Matyáši Hájkovi. Který vyrovnává na 3:3. Car-Back však o necelou minutu později odpovědělo. Skóruje Filip Hurda za pomoci nahrávky Tomáše Polinského dostávají tak svůj tým opět do vedení. Dvě a půl minuty do konce utkání tu máme další vyloučení. Hráč Car-Backu, Vojta Čáp za nedovolené bránění. Toto oslabení jim nevyšlo. Gól v přesilové hře proměňuje Kryštof Benka společně s Matyášem Hájkem a opět srovnávají na 4:4. Čtyři vteřiny do konce však přišla další branka Gastonů!!! Čtyři vteřiny do konce vyhrávají utkání 5:4! Branku proměnil Kryštof Benka z nahrávky Matyáše Krijta.