Lenovo je v ráži! Poráží Wolfpack o 13 gólů!

11.09.2019

Jungmann Hattrick! Lassig 8 bodů! Bartoň 4 góly! (LNV)

Tento zápas přinesl opravdu velice gólů. V teprve probíhající deváté vteřině utkání se prosazuje hráč Lenova Miroslav Jungmann, otevírá tak skóre na 1:0. O padesát vteřin později opět útočí Lenovo! Lukáš Bartoň střílí puk za záda Drábka a zvyšuje tak skóre na 2:0. V probíhající osmé minutě si Miroslav Jungmann zadělává na Hattrick! Zvyšuje skóre na 3:0. Uběhlo jen šest vteřin  a Lenovo je zase v ráži! Tentokrát skóruje aktivní útočník Lukáš Lassig, který zvyšuje náskok na 4:0. To jim ale nestačilo, o šest vteřin později Jungmann završuje Hattrick a zvyšuje tak na 5:0. Lenovu se tento zápas opravdu vydařil a spousta hráčů si nahnala individuální body. V probíhající šesté minutě utkání si další bod připisuje Lukáš Bartoň. Zvyšuje tak skóre na 6:0. Deset vteřin na to padá další branka Lenova. Prosazuje se aktivní Pavel Došlý, zvyšující skóre na 7:0. V poslední půl minutě první třetiny, dovršuje svůj Hattrick Lukáš Bartoň. Stav po druhý třetině 8:0.

Druhá třetina začala pomaleji než ta první. Po třech minutách opět skóruje hráč Lenova. Pavel Došlý proměňuje nahrávku Lukáše Lassiga a zvyšuje skóre na 9:0. Další branka padla až ve třetí minutě. Tato branka však patří Wolfpack! Prosazuje se Maxmilián Vítů za pomoci nahrávky kapitána Jáchyma Pokorného, snižují tak skóre na 1:9. Lenovo však rychle odpovědělo. O dvanáct minut později se prosazuje opět Lukáš Bartoň, který tak připisuje Lenovu už desátou branku! V posledních dvou minutách druhé třetiny tu máme vyloučení! Na trestnou lavici míří Vinca Krejčí, který si vysloužil dvě minuty za podrážení. Přesilová hra se však Wolfpack proměnit nepodařila. Stav po druhé třetině 10:1.

V probíhající čtrnácté minutě třetí třetiny skóruje Pavel Hain-Schmiedberský, zvyšuje tak skóre Lenova už na 11:1. V osmé minutě si bod vybojoval hráč Lenova, Tadeáš Salaba, který tak zvyšuje skóre na 12:1. Už bylo jasné že vítězství patři Lenovu. Wolfpack však chtělo střelit ještě alespoň jednu branku. Podařilo se to útočníkovi, Jakubu Mrštinovi, který proměnil nahrávku Jana Němečka. Lukáš Lassig rychle odpověděl, tento zápas se mu opravdu dařilo. Zvyšuje skóre už na 13:2. To samé platilo pro Tadeáše Salabu který opět skóruje a střílí tak poslední branku utkání. Konečný stav 14:2.