První prohra Superheroes! Intelsol Ukázal že si jde pro Zlato!

10.09.2019

J.Kulda 2 Body (INT) Gross 49 zákroků (SHS)

Intelsol, na kterým je opravdu znát že tvrdě trénovali celé léto, už od začátku zápasu projevoval veliké odhodlání odnést si dva body za výhru. V probíhající jedenácté minutě se prosazuje hráč s číslem 89 (který bohužel nebyl nahlášen do sestavy) za pomoci nahrávek nové posily Tomáše Hájka (který v minulosti nastupoval za Běrkut) a Ondřeje Lustyka , otevírají skóre na 1:0. O minutu a půl později skóruje Martin Sawicki z nahrávky Jana Kuldy. Náskok 2:0. Intelsolu nestačil, Tomáš Barnet střílí třetí branku, z nahrávky Jana Kuldy, prostřeluje Grosse a zvyšuje tak na 3:0. S tím do druhé třetiny Superheroes jít nechtělo. Minutu a půl do konce první třetiny, se prosazuje aktivní střelec Timo Polinský. Snižuje skóre na 1:3. To je také konečný stav první třetiny.

Ve druhé třetině padla jen jedna branka a to branka Superheroes. Aktivní bruslař a střelec Tomáš Kriesman za pomoci nahrávky kapitána Jana Valdra, objel Grossovu barnku a poslal mu puk do levého spodního rohu. Stav po druhé třetině 2:3

Ve třetí třetině se spustila smršť vyloučení. Jako první šel na trestnou lavici hráč Intelsolu Martin Sawicki, který dostal menší trest za podrážení. Přesilová hra však Superheroes nevyšla. Obránci intelsolu jim nedali příliš šancí přiblížit se ke Strýčkově bráně. Po něm následoval na trestnou lavici hráč Superheroes, kapitán, Jan Valder. Který dostal menší trest za podrážení. Oslabení zvládli výborně, Gross vychytával velkou spoustu střel. To však nebylo jejich poslední oslabení. Jako další zamířil na trestnou Aleš Hovorka taktéž za podrážení. I toto oslabení byl pro Superheroes velkým přínosem Gross v bráně. Tato přesilová hra se sice Intelsolu proměnit nepodařila, to však nevadilo. Dvě minuty do konce utkání jde na trestnou lavici Tomáš Kriersman za podrážení. Po dvanácti minutách přesilové hry, se prosazuje hráč s číslem 89 z nahrávky nové posily Intelsolu Dominika Huly. Konečný stav utkání 4:2.