Souboj moře a řeky skončil ve prospěch Žraloků!

10.09.2019

Špaček 2 body (Zra) Soukup 1 bod (Ali)

Zápas začal aktivně s nádechem bojovnosti. V probíhající jedenácté minutě utkání se Alligatorům stala nemilá věc v podobě vlastního gólu, který si připisuje poslední hráč žraloků který se dotkl puku, Jakub Zelenka. Alligátoři tak sami dávají náskok Žralokům na 1:0. O minutu později, ránou přes obranu přímo do brány se prosazuje Vojtěch Horálek, za pomoci nahrávky Matěje Špačka. Náskok Žraloků tak stoupá na 2:0. V probíhající páté minutě se z rány která se mnohým jevila jako rána vysokou holí, prosazuje Pavel Rybář. Rozhodčí posoudil že výška hokejky byla v pořádku a gól uznal. Žraloci vedou 3:0. Necelé čtyři minuty do konce první třetiny tu máme první vyloučení. Na trestnou lavici míří kapitán Alligátorů Petr Pojar, za podrážení protihráče. Přesilová hra se i přes snahu útočníků Žraloků nepodařila proměnit. Za to Petr Pojar vyjíždějící z trestné lavici se chvíli na to prosazuje a střílí puk za záda Martina Šimka. Snižuje tak skóre na 1:3. To využil v parádní oslavu na ledě. Alligátorům se Šimka podařilo prostřelil ještě jednou, branka však padla přesně v rozezvučnělé siréně a rozhodčí tak branku neuznal. Stav po první třetině 3:1.

V první minutě druhé třetiny se okamžitě prosazuje Jan Souček, který sám vyrazil proti Novotnému. Zvyšuje tak skóre žraloků na 4:1. O dvě minuty později skóruje David Soukup za pomoci nahrávky Michala Polesného kteří tak snižují skóre. Stav po druhé třetině 4:2.

V probíhající jedenácté minutě třetí třetiny, se prosazuje Jan Souček a dává tak poslední branku Alligátorů. Minutu a půl na to vrací úder Žraloci, Matěj Gosman proměňuje nahrávku Jana Bašného. Z týmu Alligátorů v osmé minutě míří na trestnou lavici Pavel Rybář za hákování. Přesilová hra přinesla Žralokům šestou branku, tu si připisuje Dominik Makovský za pomoci nahrávky Jiřího Hlinky. V páté minutě míří na trestnou lavici opět hráč Alligátorů, Pavel Rybář. Tato přesilová hra však už Žralokům branku nepřinesla. Konečný výsledek utkání 6:3.