Mimoni pokořují Drink Team, vezou si domů 2 body!

08.09.2019

Pitoňák 2 góly (mim) Jiří Krejča 1 bod (DRT)

Hned v první probíhající minutě utkání se prosazuje útočník Mimoňů, Mikuláš Pitoňák. Z nahrávky Adama Klečky, posílá puk za záda Príhody a otevírá tak skóre na 1:0. V probíhající deváté minutě první třetiny se prosazuje nová posila Mimoňů, Tomáš Noha, který zpracoval přihrávku Vladimíra Hrušky, zvyšují tak skóre na 2:0. To jim ale nestačilo v sedmé minutě si individuální bod odnáší Martin Švančárek který prostřelil Príhodu a zvyšuje tak na 3:0. Čtyřicet vteřin na to skóruje aktivní Mikuláš Pitoňák. Náskok 4:0 jim nestačil, tři minuty do konce první třetiny skóruje Petr Karabec z nahrávky Vladimíra Hrušky a Tomáše Nohy, zvyšuje na 5:0.

Druhá třetina byla bez vyloučení i bez gólů až do poslední půl minuty. V té se prosadil hráč Drink Teamu, Tomáš Sýkora, kterému se jako prvnímu podařilo prostřelit Štěrbu v bráně Mimoňů. Za pomoci nahrávek, kapitána týmu Davida Hadáčka a Jiřího Krejči, snižuje skóre na 1:5. V poslední vteřině, tu máme vyloučení, z Drink Teamu, míří na trestnou lavici Petr Janoušek za podrážení. Stav po druhé třetině 1:5.

Trest Janouška pokračoval i ve třetí třetině. Přesilovka se však Mimoňům nepodařila využít. To jim ale příliš nevadilo se čtyř gólovým náskokem. V poslední dvanácté minutě utkání snižuje výsledek Jiří Krejča, kterému na gól nahrával Michal Medvíď. Konečný stav utkání 5:2.