Jokers ponechávají Tornádu čisté konto!

08.09.2019

Langer 3+1 (TOR) Matoušek 5 Bodů (TOR)

Začátek utkání probíhal ve svižném tempu a když se Jokers sešli v nízkém počtu, vůbec to na jejich hře nebylo znát. I přes jejich velké úsilí prolomit obranu Tornáda, se jim příliš často nepodařilo dostat se až k bráně a zkusit tak ostražitost Jonese v bráně Tornáda. Ten za tuto třetinu vychytal jen pět zákroků. Ani obrana Jokers se nenudila a nedala moc prostoru útočníkům Tornáda, Kaprálek v této třetině neměl o moc více zákroků. Třetina tak zůstala absolutně bez branek a to i přes dvě přesilovky Jokerů. V obou případech se na trestné lavici usadil kapitán Tornáda, Dominik Rodinger. Stav po první třetině 0:0.

První branka padla ve druhé třetině, v probíhající minutě a půl. Prosazuje se Lukáš Langer (hvězda dnešního utkání) z nahrávky Romana Matouška a Martina Bartoše zvyšuje skóre Tornáda na 1:0. O necelých dvacet vteřin později zvyšuje skóre Tornáda, Martin Bartoš z nahrávky aktivního Romana Matouška na 2:0. Náskok 2:0 Tornádu nestačil, v deváté probíhající minutě, skóruje opět Lukáš Langer a zvyšuje tak skóre na 3:0. V sedmé minutě si další individuální bod připisuje Lukáš Langer zvyšuje na 4:0 za pomoci nahrávek Romana Matouška a Martina Bartoše. Stav po druhé třetině 4:0.

I přes aktivitu Jokers, která ve třetí třetině byla oproti Tornádu větší, se jim nepodařilo Jonese prostřelit. Za to útočníkům Tornáda se dařilo! Ve třetí třetině padly další tři branky. V probíhající třinacté minutě zabodoval Martin Bartoš, který skóruje z nahrávky Romana Matouška a Lukáše Langera. Kteří dokázali že jsou výborná trojka. V sedmé minutě se prosazuje Vít Vladyka, z nahrávky Petra Korejčíka zvyšuje na 6:0. Za poslední branku si bod připisuje Petr Šrámek. Konečný stav 7:0