Vlci porážejí Banditos s pěti gólovým rozdílem!

06.09.2019

Jakub Hora Hattrick (WLB) Martin Foret 1 bod (BDT)

Už od začátku první třetiny se zápas vyvíjel v konfliktnější atmosféře. To také vedlo k vyloučení, z týmu Wolves zamířil na trestnou lavici Jakub Hlaváč za krosček. Přesilová hra se však Banditos nedařila. Naopak, gól v oslabení střelil hráč Wolves, Martin Seidl. Aktivní Martin Foret, útočník Banditos však vlkům odpověděl a dorovnává tak na 1:1. O čtyřicet vteřin však remízu ve vedení proměnil Jakub Hora za pomoci nahrávky kapitána Jiřího Janouška. Stav po první třetině 2:1 pro Vlky.

Po 4 odehraných minutách druhé třetiny, tu máme vyloučení. Z týmu HC Banditos, útočník Jan Vlček který podrazil protihráče. Přesilovka se Wolves proměnit nepodařila. Hned po vyjetí Vlčka na led, byl hitem sražený na zem. To se mu nelíbilo a proto začal slovně napadat rozhodčího, na to konto dostal desetiminutový osobní trest. Jeho agrese tím však neskončila, za urážku delegáta zápasu, dostal dvacetiminutový trest do konce utkání. O minutu později skóroval útočník Wolves Jakub Hora a zadělával si tak už na hattrick! Hattrick se mu však oddálil, jelikož zamířil na trestnou lavici za nešťastný incident s vysokou holí. Poslední branku druhé třetiny střelil Marek Novák. Stav po druhé třetině 4:1.

Uběhla teprve půl minuta třetí třetiny a Jakub Hora dovršil svůj hattrick! To mu však ale nestačilo a o minutu později skóruje znovu! Z nahrávky Marka Nováka dává tak šestou a poslední branku zápasu. Konečný stav 6:1.