Bojovnost Intelsolu nakonec přinesla remízu!

06.09.2019

Jačman 42 zákroků (HTC)

Už od začátku první třetiny bylo jasné že zápas bude svižný, na obou stranách se našli výborní bruslaři a skvělí střelci. Hokejové Tréninky CZ ve svých řadách přivítali hvězdu Jiřího Tlustého, který v minulých sezónách nosil dres konkurence, Hokejových Tréninků Praha. Intelsol měl s tímto hráčem již zkušenosti, proto mu jen tak nedovolili přiblížit se k jejich bráně. Za to kapitán týmu Intelsol Illusionists, Matyáš Poloch se dostal k bráně Hokejových Tréninků. Dorážel nahrávku aktivního Marka Zajíčka a přivedli tak svůj tým do vítězství 1:0.

I druhá třetina začala velmi aktivně, Intelsol nedal odpočinout Jačmanovi, jak útočníci tak brankáři na něj posílali jednu střelu za druhou, ten však všechny vychytával. Odpověď Hokejových tréninků přišla v jedenácté minutě. Kdy se Provazníka v bráně Intelsolu podařilo prostřelit Celestinu Carvanovi za pomoci nahrávky Michaela Šturma a dorovnávají tak skóre na 1:1. Šest minut do konce druhé třetiny a máme tu vyloučení. Z týmu Hokejové Tréninky CZ se na trestnou lavici posadí Jiří Kilián, menší trest za sekání. Intelsol byl v přesilové hře velice aktivní, a převážná část se udávala právě v jejich útočném pásmu. Jačmana však není vůbec lehké prostřelit, vychytal všechny útoky Intelsolu a přesilovka tak zůstala nevyužita. Stav po druhé třetině 1:1.

Po první odehrané minutě třetí třetiny se prosazuje hráč Hokejových Tréninků CZ Michael Šturm! Z nahrávky Jiřího Tlustýho dostal svůj tým do vedení 2:1. Intelsolu se oproti Tréninkům více dařilo dostat se do útočného pásma. Naproti tomu obránci Tréninků aktivně brali šance útočníkům Intelsolu. Máme tu další vyloučení. Z týmu Hokejové Tréninky, Aleš Koudelka, menší trest za hákování. V přesilové hře mířilo na Jačmana hned několik střel, žádnou však za sebe nepustil. Vyloučení bylo ve třetí třetině dostatek. Máme tu hned dvojité! Z týmu Intelsol Illusionsts, Marek Zajíček, menší trest za držení. Z týmu Hokejové Tréninky CZ, Martin Peťovský, taktéž za držení. Hra 4 na 4 probíhala velice vyrovnaně, i když se třetí třetina hrála v drsnějším stylu. Pět minut do konce utkání a Intelsol střílí vyrovnávací branku! Hvězda týmu Vojtěch Kulda se prosazuje a zadělává tak svému týmu na bod. Další branka už se nikomu nepodařila střelit a zápas tak zůstává 2:2.