Výhra Mimoňů v poslední minutě utkání!

03.09.2019

Jungmann 2 góly (LNV) Klečka 2 góly (MIM)

Už od začátku první třetiny, hráli oba týmy velice aktivně a nebáli se jít do kontaktu. Ve dvanácté minutě získávají HC Lenovo přesilovou hru! Petr Karabec který podrazil protihráče zamířil na trestnou lavici. I přes aktivní utočení Lenova, se nikomu nepodařilo Štěrbu v bráně Mimoňů přestřelit. O pět minut později však Lenovo dostalo další šanci obranu Mimoňů prolomit. Za podrážení si šel na dvě minuty sednou Lukáš Lassig. Mimoni však ukázali že oslabení zvládají i tato přesilovka tak zůstala neproměněna. První branka však přesto patřila Lenovu. Minutu třicet do konce se prosadil Miroslav Jungmann za pomoci nahrávky od Lukáše Lassiga přivádějí tak Lenovo do okamžitého vedení 1:0.

Uběhlo teprve půl minuty druhé třetiny a Lenovo opět skóruje. Střelec Lukáš Lassig proměnil nahrávky Pavla Došlého a Tadeáše Salaby. Náskok 2:0 jim nestačil a pár minut na to se aktivní Miroslav Jungmann dostává k bráně Mimoňů a překonává Štěrbu. V desáté minutě druhé třetiny, dostali šanci dát gól v přesilovce i Mimoni. Na trestné lavici se usadil Lukáš Lassig za hákování. Lenovo si však útočníky dokázali pohlídat a nedovolili Mimoňům přesilovku využít. První branka Mimoňů padla v osmé minutě druhé třetiny. Hejnu překonal Ladislav Hruška za pomoci kapitána Martina Švančárka a Frantička Ptáčka. Po jedné hrací minutě však hned odpověděl útočník Lenova Lukáš Lassig. Poté se ale do hry opřel Adam klečka a prostřelil Hejnu. Skóre po druhé třetině 4:2

Ve třetí třetině dostalo Lenovo opět výhodu v podobě přesilové hry, za podrážení Adama Klečky. Ještě v probíhajícím trestu Klečky se k němu přidal kapitán Martin Švančárek, menši trest za podrážení. Ale i oslabení ve třech se Mimoňům podařilo zvládnout a Lenovu se branku střelit nepodařilo. Za to se podařila Adamu Klečkovi, který svou branku zajistil remízu pro Mimoně a možný 1 bod. Jan Stýblo se však s remízou nechtěl smířit. Dvě minuty do konce utkání střílí pátou a poslední branku zápasu a přivádí tak Mimoně do vedení! A zaslouženě je tak hvězdou Utkání.