Velkou gólovou smršť nadělil Car-Back týmu Ice Spiders!

03.09.2019

Polinský 5+4 (CAR) Stašek 42 zákroků (ICE)

Hned v prvních jedenácti sekundách utkání, se již Car-Back prosadil a střílí první branku. Zdeněk Novotný za pomoci nahrávky Tomáše Polinského a Jirky Hofmana. Získávají tak rychlé vedení 1:0. Další průběh první třetiny však působil velice vyrovnaně. Oba týmy aktivně útočili a i obrana na obou stranách si vedla dobře. Tři a půl minuty do konce první třetiny a Spiders získávají přesilovou hru za podrážení hráče Marka Josífka. Tu se však útočníkům Spiders nepodařilo využít. Vypadalo to na vyrovnaný zápas když v poslední 20 vteřinách první třetiny dávájí Car-Back druhou branku! Bod si připisuje opět Zdeněk Novotný, z nahrávky Vojty Čápa. Poslední čtyři vteřiny do konce se Car-Backu podařilo ale střelit ještě třetí branku. Konečný stav po první třetině, 3:0.

Ve druhé třetině se spustila lavina gólů. Půl minuty po dostartování druhé třetiny Car-Back opět zasahuje branku Spiders, prosazuje se hráč Tomáš Voslař a dostává tak Car-Back do již bezpečného vedení 4:0. To Car-Back ale nestačilo chvíli po Voslařovi se prosazuje hvězda utkání Tomáš Polinský který přemáhá Stašeka a zadělal tak na 5:0. Druhá třetina se Car-Back velice podařila a bylo by velice težké je dohonit. Přesto to však zkusil hráč ICE Spiders Pavel Alinče a povedlo se! Puk konečně skončil za zády Pavkoviče v bráně Car-Backu. Stav po druhé třetině 6:1.

I třetí třetina byla rájem gólů pro Car Back. Po třech minutách se prosazuje Filip Hurda kterému na gól nahrál Michal Cuc. Bod si připisuje i Jindra Vlastník, který po aktivních pokusech konečně dostal puk do brány. To samé Martin Hanák který minutu do konce střelil puk za záda golmana Spiders. Konečný výsledek zápasu 14:1