Našlápnutý Domynos překonal Jokers!

03.09.2019

Borovský 1+3 (DOM) Žáček 1+1(JOK)

První půl minuta zápasu a Domynos už posílá puk za Kaprálka v brance Jokers. Bod si připisuje Radoslav Burgel který zpracoval nahrávku Marka Borovského a okamžitě tak uvádí Domynos do vedení 1:0! Hráči Domynosu byli již v první třetině velice aktivní, po jedné odehrané minutě si již Kaprálek připasl čtyři zákroky. V desáte minutě první třetiny, zamířil na trestnou lavici hráč Domynosu. Jan Jíša menší trest za držení hole. Přesilovou hru však hráči Jokers dokázali proměnit, i přes usilovné utočení na Neumanna který ujímal místo v bráně Domynosu. V páté minutě do konce první třetiny, proběhla situace s neplatným gólem, jelikož puk první zasáhnul Kaprálka do helmy. Rozhodčí si zásahu nevšiml a z prvu chtěl gól uznat, naštěstí si to nechal od hráčů vysvětlit a gól nakonec neuznal. V sedmé minutě se Domynosu opět povedlo prorazit Kaprálka, nová posila Matěj Štibinger tak připisuje domynosu druhou branku. Další branka padla až půl minuty do konce první třetiny, odhodlaný Peter Slavko tak uzavírá první třetinu brankou která vede ke skóre 3:0.

Druhá třetina začala aktivně z obou stran, už za pouhou minutu si oba golmani připsali hned několik zákroků. Osm minut do konce druhé třetiny a Jokers střílí svou první branku! Prosadil se hráč Tomáš Cajthaml, za pomoci nahrávky Jaroslava Žáčka a snižují tak skóre na 1:3. Domynos však rychle odpověděl a střílí čtvrtou branku! Útočník Miroslav Čermák který zpracoval nahrávku Marka Borovského, zvyšuje na 4:1. Necelých pět minut do konce druhé třetiny a Domynos získávají přesilovou hru za podrážení Jaroslava Žáčka. I přes to že se přesilovka opravdu odehrávala v útočném pásmu Domynosu, branku se jim nepodařilo dát. Minuta do konce první třetiny a karty se obrátily. Přesilovou hru získávají Jokers za podrážení Miroslava Čermáka. Ani tato přesilovka však nebyla úspěšná.

Uběhly dvě minuty třetí třetiny a máme tu opět vyloučení z řad Domynosu. Útočník Martin Schiefner, dvě minuty za zdržování hry. Tato přesilovka už však úspěšná byla. Janu Zadražilovi se podařilo prostřelit Martina Neumanna a snižuje tak skóre na 2:4. Trestná lavice se tento zápas nestihla moc ochladit. Dvanáct minut do konce utkání a na trestou lavici míří hráč Jokers, Tomáš Cajthaml, menší trest za hákování protihráče. Přesilové hry se však Domynosu příliš nedařili a tak zůstala nevyužita. To jim však starosti dělat nemuselo! Necelých sedm minut do konce, si totiž připisují pátou branku! Zásluhu si připisuje Marek Borovský, který se také právem stal hvězdou utkání. To jim však nestačilo! A jak Zápas začal tak i skončil. Půl minuty do konce se prozasuje Miroslav Čermák a dává tak poslední branku zápasu.