Elite Hockey a Hc Tornádo opět změřily síly.

01.09.2019

Klečka Hattrick! Jones 39 zákroků!

Po zkušenosti Tornáda s Elite Hockey už šlo vidět že se na ně připravili. Již v prvních sekundách utkání začali útočně a Dubský si již okamžitě připisoval zákrok. To se však Elite nezamlouvalo a poté už jen tak Tornádo ke své bráně nepustili. Za to Jones v bráně Tornáda měl důvod se pořádně zapotit. Po pěti minutách první třetiny zamířil na trestnou lavici hráč HC Tornádo, Michal peca, ketrý podrazil soupeře. Přesilová hra se odehrávala v útočném pásmu Elite Hockey a tornádo mělo co dělat aby zabránili brance. Jedinému Martinu Bartošovi se podařilo prolomit útočnou linii Elite Hockey a vyjet proti Dubskému. Přesilovka zůstala nevyužita. Až v posledních pěti minutách první třetiny se podařilo kapitánovi Elite Hockey Adamu Klečkovi prostřelit Jonase v bráně, a dává tak první branku utkání. V poslední minutě první třetiny, ,měli Elite Hockey výhodu za podrážení Leoše Svobody, výhoda se však nepodařilo proměnit, takže Svoboda zamířil na dvě minuty na trestou lavici. Skóre po první třetině 1:0 pro Elite Hockey.

Přesilovka Elite Hockey pokračovala ještě ve druhé třetině, tu se však proměnit v gól i přes akční útočení nepodařilo. Dvě minuty od odstartování druhé třetiny se prosadil útočník HC Tornáda, Martin Bartoš, který tak srovnal skóre na 1:1. Remíza však nevydržela moc dlouho, hned z bule skóroval mladší bratr kapitána Jan Klečka, který tak vrátil svůj tým do vedení na 2:1. Deset minut do konce druhé třetiny se na trestnou lavici posadil hráč Elite Hockey Jaroslav Vostřák, dvě minuty za napadení. V druhé třetině už byl zápas mírněji vyhrocenější. V přesilové hře Tornádo aktivně útočili na branku Elite Hockey, Dubského je však těžké něčím překvapit a tak zůstala nevyužita. Šest minut do konce druhé třetiny zvyšuje skóre Elite Filip Čmejla z nahrávky Petra Nováka na 3:1. Po dvou minutách tito dva sehraní hráči opět přemohli Jonese a připisují Elite další branku na 4:1. Půl minuty do konce a dveře na trestní lavici otevíráme hráči Tornáda Milošovi Kohlovi, menší trest pro hráčkou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest tak pokračoval i v poslední třetině. Skóre po druhé třetině 4:1.

Přesilovka se hráčům Tornáda nepodařila obrátit v gól. Za to poskytla přesilovku Tornádu, když golman Michael Dubský podrazil útočníka protihráče. Tato přesilovka se Tornádu proměnit podařila! Jakub Hradecký z nahrávky kapitána Dominika Rodingera, dokázal prorazit Dubského a snižuje tak skóre na 2:4. Aleš Hybner však nedlouho na to odpověděl, sám prostřelil branku Tornáda a zvyšuje tak na 5:2. To jim však nestačilo a opět kapitán týmu Adam Klečka, ukazuje kdo je na ledě doma! Zvyšuje na 6:2. Necelých 7 minut do konce utkání, míří na trestnou lavici Jakub Hradecký z týmu Tornáda, menší trest za podrážení. Tornádo však už dokázalo že oslabení je jejich silná stránka a nenechali útočníky Elite útoky zakončit. To však neplatilo i pro tým Elite a Tornádo dává poslední branku zápasu v přesilové hře, ketrou jim pomohl uskutečnit Aleš Hybner, který dostal měnší trest za sekání, přesilovku se podařilo využít nové posile HC Tornáda Františku Čermákovi. Konečný výsledek zápasu 6:3.