Pohodlné vítězství pro Lev proti Drink Teamu

28.01.2019

Slavík 3+4, Hudler Hattrick, Kunor 1+3 (všichni LEV) / Zmeškal 1+2, Hadáček 1+1 (oba DRT)

Zápas ve kterém byl jasným favoritem Lev, ale ten se potýká s herní krizí. Jak v PHM Cupu tak v PLLH mu to moc nestřílí. Drink Team po minulém debakl od Roosters také neměl zrovna příznivý "kurz"

Zápas začal pozvolna a do páté minuty byl stav 0:0. I když hráči Lva měli lepší pohyb, přizpůsobili se hře soupeře. Nakonec, ale udeřili a tím nastartovali tým k dobrému výsledku. Slavík překonal pěknou střelou poprvé Príhodu. Netrvalo dlouho a Lvi slavili podruhé, veterán Křivský se prosadil po pěkné kombinaci na jeden dotek přímo z pozice u tyčky Príhodovi branky. Lev se nechtěl zastavit a zvyšoval Mihál, tento slovenský tahoun Lva se prosadil a zvyšoval už na 3:0. Ale zadařilo se i Drink Teamu Krejča zakončil dobrou kombinaci po zisku kotouče hluboko v obranné třetině Lvů. Ale to bylo vše co zvládli hráči Drink Teamu v první části. Dvakrát ještě udeřili Slavík a Hudler.

Ve druhé části se rychle prosazují dva rychlíci Lva Mihál a Slavík, kterým vždy skvěle připravil šanci aktivní Kunor, který se objevil v dresu Lva po dlouhé době. Stav byl již 8:1 když obranou projel mohutný Hudler. To už nebavilo příliš hráče s desítkou na zádech v dresu Drink Teamu a tak se rozhodl s tím něco udělat projel až před Kušníra a prostřelil. Snížil tak na 2:8. Devátý gól dal druhý v zápase Křivský po chybě obránců Drink Teamu po vhazování krásným blafákem a zvedákem pod víko. Gól jako z Allstars game. No ale tečku za třetinou udělal opět Drink Team Desítka opět získala kotouč a poslala Hadáčka samotného do brejku a ten obdobně jako před malou chvíli Křivský zakončil.

Závěrečná třetina už byla jen o další kanonádě a gólový účet si otevřeli i další střelci. Kunor se radoval, Hudler zakončil hattrick a pak se prosadili ještě dva beci Lva Kozlovcev a kapitán Šimek. Suma sumárum tak 13:3 pro silnější tým.