Roosters v rekordním zápase poraží Drink Team

14.01.2019

Mahel 6+6, Georgiev 6+4, Pospíchal 6 gólů (všichni RST) / Zmeškal (DRT) dobrý výkon 2+1 ale v tomto zápase vypadá jako chudý příbuzný hráčů Roosters

Začátek zápasu vypadal až překvapivě vyrovnaně. První tři až čtyři minuty Drink Team poctivě bránil a Kohouti se nedostávali do nějakých extra šancí. Naopak do útoku dvakrát vyrazil Drink Team ale stálice Kohoutů Novák byl na místě. V páté minutě zápasu však poprvé překonal Príhodu Pospíchal. A ten hoden svého jména za pár vteřinek se s ničím nezdržoval a hned přidal druhý gól. A tím se otevřelo konto, dalo by se říci bezedné co do počtu gólů. Georgiev přidával další branku velmi rychle a Roosters se dostávali do pohody. Když se prosadil Mahel poprvé v utkání ale rozhodně ne naposledy bylo jasné, že gólů uvidíme hodně. Ale pozor, Drink Team a určitě nejlepší hráč týmu s půllitrem na prsou Zmeškal dokázal elegantně obejít jako obranu tak překonat Nováka. No chvilku se zdálo že se hra vyrovnává, ale bylo to jen zdání. Georgiev a po něm opět Mahel zavřeli třetinu za stavu 6:1 pro Kohouty.

Výsledkem 6:1 spíše končí celé zápasy, ale v tomto případě začínala teprve druhá část klání. No v té se poprvé v dresu Kohoutů trefil slovenský bek Ciesarik a byla to branka z přesilovky. Georgiev završil svůj první hattrick. A poté přišla série Jakuba Mahela, nesmírně šikovný hráč na hokejce ukázal, že prostě góly dávat umí a hlavně chce. Dal čtyři branky v řadě a navyšoval postupně až na 12:1. Georgiev byl také při chuti a ten dal svůj čtvrtý gól na konci druhé třetiny.

Nebylo už o co hrát, snad jen o skóre a jak delgát utkání tak časoměřič zápasu trnuli hrůzou ať jim stačí kolonky. Nakonec to vyšlo ale jen o fousek. Devět branek ve třetí třetině. Pospíchal dal dva góly. Krejčík se trefil jednou, Georgiev přidal další dva góly a celkově byl na čísle šest v zápase. Pospíchal zahrál životní zápas co se týká gólů také 6 branek svítilo pod jeho jménem. No a jeden gól, vypadá to málo oproti ostatní dal Blahovec. Drink Team měl potíže hlídat skvělé Kohouty, kteří se po mizerném startu zvedli a šlapou naplno. Přesto Zmeška za Drink Team jednu branku přidal a Šeflovi se také podařilo lišácky překonat Nováka.

Zápas nakonec skončil vysokým ne však rekordním výsledkem 22:3