Lev padl podruhé ve skupině s Kohouty

09.01.2019

Mahelův hattrick rozhodl (RST) / Slavík jediný gól v oslabení (LEV)

Odvetné utkání začal Lev dobře v oslabení dal branku Slavík, ale postupně se nebezpečná hra Lva vytrácela a naopak obrana kupila chyby. A tak Roosters se často řítili do přečíslení a trháků. Nakonec zakončené přečíslení Kohoutů rozhodly o vysoké výhře.

Slavík sice využil pěkně úprk ve spolupráci s Regnerem a zakončil za záda skvělého Nováka. Ale Kotoulan dokázal vyrovnat na 1:1. Následoval ke konci třetiny propad Lvů v obraně a Urban zoufale hodil hokejku do kotouče prchajícímu Mahelovi. Ten dostal samozřejmě šanci v nájezdu a ten dokonale proměnil a otočil zápas

Ve druhé fázi se stále více otevírala vrátka v obraně Lva a tak Roosters mohli rozjíždět pěkné akce. Koláčný se prosadil z počátku třetiny. Lev měl žalostně málo střel a byl spíše pod tlakem. Především dvojice Kotoulan Mahel dělala potíže a právě Mahel zvyšoval na 3:1. Poslední branku třetiny dal Pospíchal, který hrál velmi pěkný zápas.

Kohouti kontrolovali hru a hráli perfektně jak vzadu, tak nebezpečně vpředu. Krejčík se po delší době střelecky prosadil a byla na něm vidět chuť do zápasu. Závěr utkání se blížil a už bylo jasné, že Lev nemá šanci. Mahel dokončil svůj útočně dobrý zápas hattrickem.
Závěr utkání ještě přinesl dvě potyčky.  Urban ze Lva se spustil zběsile do Mahela a oba tak usedli na trestnou lavici. Ve hře čtyři na čtyři se ještě proti sobě obdobně postavili Hudler ze Lva s Kotoulanem z Roosters. Oba šli předčasně do sprch. No závěr tedy okořeněn souboji. Lev každopádně zápas nezvládl, naopak Roosters jsou na vzestupu, zapracovali posily a jsou v laufu. Jasně vedou svou skupinu a tak se jejich soupeř z červené skupiny musí mít na pozoru.