Kohouti přestříleli Vlky B

26.11.2018

Georgiev Hattrick! Tichý 1+3 (RST) / Kučera 1 gól Janoušek 1 gól (WLB)

Hned v prvních pár vteřinách 1. třetiny jsme mohli vidět, akce talentovaného Ondřeje Tichého který nosí dres Roosters. Které dovršil gólem, když využil přesné nahrávky od Pospíchala a dával tak první branku tohoto zápasu. Gross byl pod neustálou palbou Roosterských útočníků. Wolfové však byli pevně odhodlaní dorovnat, povedlo se! Hráč s číslem 21 Filip Kučera měl šanci jet sám na Nováka a tu proměnil, dorovnával tak sktre na 1:1. To však netrvalo příliš dlouho, za tým Roosters skóroval hráč s číslem 24 Maroš Blahovec a přivedl tak Kohouty opět do vedení. Wolfové byli pod obrovským tlakem a třetina se převážně odehrávala v jejich obranném pásmu. A jak to tak bývá v takových situacích se to zvrtne k občasnému faulování. Roosters hráli přesilovou hru, když si Martin Hlaváč odpykával trest za Golmana který podrazil protihráče, ta však zůstala nevyužitá. Stav po první třetině tak zůstal 2:1 pro Kohouty.

2. třetina začala opět velmi rychle a v prvních pár vteřinách se prosazoval Petr Georgiev a dopřál tak svému týmu lehký náskok. Gross se v brance musel opravdu velice ohánět a vychytával nespočet střel který na něj útočníci Kohoutů posílali. Prosadil se až opět Petr Georgiev který dával 4 branku, který si tak zadělal na Hattrick. Wolfové měli taky šanci zahrát si přesilovou hru kvůli podražení za které seděl Ivo Soulek. Ta však zůstala nevyužita. A je to tam !!! Georgiev zakončuje Hattrick!!! Krásná akce kde si připisuje druhou asistenci i Novák, golman týmu. Ani v této třetině to neměl Gross vůbec jednoduché, Roosters byli v ráži a neustále stříleli. Žádná střela se však v gól již neproměnila a stav po druhé třetině tak byl 5:2

U Wolfů jsme pozorovali velikou snahu a rychlost, která ale k jejich smůle nestačila na obranu Kohoutů a Nováka v jejich brance. A Roosters opět střílí gól!!! Prosazuje se Martin Nekula a zakončuje tak spoustu šancí z předchozích třetin. Wolfové využili přesilovou hru, když si trest za podražení odsedával kapitán týmu Tomáš Staněk. 3 minuty do konce, skóre snižoval Jiří Janoušek na 2:6. To ovšem už Vlkům výhru přinést nemohlo. 3 body za výhru si odnášejí Kohouti, za konečný výsledek 7:2.