Souboj mezi šelmami dokázal že Lvi jsou králi na ledě, rozmetali Wolves.

21.11.2018

Petr Urban Hattrick (LEV), Jan Kunor 1+3 (LEV) / Marek Novák 1 branka (WLB)

Již  v prvních deseti vteřinách zápasu jsme mohli vidět krásnou šanci talentovaného Pavla Hudlera, který se jakoby nic dostal přes obranu Wolfů a střílel na obratného Grosse, který jeho ránu vychytal. Po 8 Grossových zákrocích v oslabení skóroval útočník Zdeněk Javůrek který tak dokázal že i ve 4 se dají nasázet góly. Krásný gól Honzy Kunora kdy byl faulovaný protihráčem, rozhodčí uznal nájezd, jenže se ukázalo že puk je již za zády Grosse. Stav po první třetině 3:0 pro Lvy.

V prvních pár minutách 2. třetiny dorážel útočník Lvů Alexandr Horký, přihrávku Zdeňka Javůrka a zvyšoval tak skóre svého týmu na 4:0. Lvi ale nedali Grossovi odpočinout a hned na to střílel hráč s číslem 55 Tomáš Smutek 5.tou branku z levého kruhu Grossovi přímou střelou do branky. Velké zklamání pro Wolves v jedné jediné minutě kdy jim Lvi nasázeli další 3 góly. Marek Novák však přešel do útoku, úspěšně se dostal přes obranu Lva a střelil tak první gól znovu nastoupenému golmanovi Jaroslavu Koňákovi. Druhou třetinu dovršil Petr Urban který střelil branku a mohl se tak pyšnit Hattrickem. Stav po druhé třetině 11:1

Ve 3.třetině musel běžet hrubý čas kvůli velké časové tísni do které se tento zápas dostal, i přesto jsme však sledovali spousty šancí z obou týmu. Oba golmani se však zdáli poučeni a vychytali každou střelu která mířila do jejich branek proto stav po 3.třetině zůstal neměnný a konečný výsledek zůstal na 11:1