Hokejové tréninky jako obvykle vítězí! Poráží Gastony 11:4!

07.12.2018

Bartek 4+5 Steklík Hattrick Janata Hattrick (HTP) Svoboda 1+1 Hájek 1 gól

První třetina, okamžitě začala v obranném pásmu Hokejových Tréninků. Ani ne minutu po odstartování zápasu už měl Kalašnikov za kontě 3 zákroky. Martin Bartek si však umí poradit. Otevírá skóre, individuální akcí na 1:0. Nevídaná přesilová hra potkala Gastony, na trestné lavici se sešli hned 3 hráči Hokejových Tréninků. Martin Hušbauer za Hákování, Mirek Remeň za zdržování hry a poslední Martin Bartek za hákování. I přes to že hráli Hokejové Tréninky ve třech, dařilo se jim dostat se do útočného pásma. Přesilovka se však Gastonům povedla proměnit. Skóroval Jan Čada, využil nahrávky Leoše Raka a dorovnává tak na 1:1. Za vražení nahrazení Denise Zvereva, dostal dvou minutový pobyt na trestné Richard Mokrý, který si za to vysloužil i deseti minutový osobní trest. Přesilovky využil Aleš Steklík, který dostal nahrávku z breiku od Martina Bartka a zvyšoval na 2:1. Tento výsledek zůstal konečný pro tuto třetinu.

Druhá třetina začala hned gólem. Martin Bartek, zatáhl kotouč po levé straně a z poza branky našel volného Denise Zvereva který zavěsil. Gastoni měli několik šancí v polovině druhé třetiny. Kryštof Benka však neproměnil slibnou šanci. Z protiútoku se prosadila slovenská hvězda Martin Bartek, který proměnil nahrávku z mezikruží. Kryštof Benka aktivně dorážel na Kalašnikova, ten nátlak nevydržel a útočníka podrazil. Na trestnou za něj šel Kapitán týmu Marek Plaček. Gastoni tak měli další šanci zvýšit si skóre v přesilové hře. Dopadlo to však naopak. V oslabení se prosazuje nadaný útočník Aleš Steklík, který doslova ujel všem a střílí Svobodovi kotouč do branky. Ani jako první třetina se ani druhá nezvládla bez zranění. Leoš Rak dostal, nečekanou prudkou ránu pukem do obličeje. Martin Hušbauer na konci třetiny chtěl překvapit Svobodu zakončením alá Hertl, to se mu však nepodařilo. Naproti tomu nová posila Gastonů Kryštof Šimek svou individuální šanci dokončil a snižuje výsledek na 2:5. V poslední minutě této třetiny se spustila smršť gólů. Hned po Kryštofovi, skŕoval z dorážky David Svoboda. Po pár vteřinách dovršil svůj Hattrick Martin Bartek. Stav po druhé třetině 6:3.

Vstup do třetí třetiny začal tak jako druhá třetina končila. Nejdřív skóroval Martin Bartek, který švihem prostřelil Svobodu. Hned na to ho napodobila nová posila Hokejových Tréninků, Martin Janata, který hned na to skóroval znova a zvyšoval na 9:3. Pár vteřin na to, si desátou branku připisuje útočník Aleš Steklík, který využil nahrávky Martina Bartka z levého kruhu. Po oddechovém čase, který si vyžádal tým Gastonů, opět skóruje Martin Janata který dovršuje Hattrick, po dlouhém pasu se dostal do samostatného úniku a zvyšuje na 11:3. I přes zranění kapitána týmu Matyáše Hájka, které utrpěl v 1 třetině, 7 minut do konce zápasu skóruje, po krátkém tlaku Gastonů. Snižuje výsledek na 4:11. Gastoni tlačili a Kalašnikov vychytával nemálo střel. Probíhaly poslední dvě minuty zápasu, když Tomáš Ptáček dostal menší trest za podražení. Přesilová hra však proměněna nebyla. Konečný výsledek utkání tedy zůstal 11:4.