Tornádo těsný výsledek proti Gastonům

06.01.2019

Oba golmani parádní výkony, Bartoš 2 góly (TOR) / Hbitý Kryjt 2 branky (GAS)

Napínavé utkání, vyrovnaný zápas, tak jak to mají rádi, jak diváci tak samotní hráči. Nakonec uhájili těsné vedení hráči Tornáda.

V první třetině se gólově prosadil jen Bartoš po pěkné kombinaci. Oba brankaři totiž chytali parádně. Mladičký Cassius v brance Tornáda přiváděl střelce Gastonů k zoufalství. Na druhé straně to bylo stejné Svoboda chytal bravurně.

Ve druhé třetině jsme viděli dvě přesilovky na obou stranách ale nebylo využito. Jediný kdo posílal Tornádo do dvoubrankového vedení byl opět Bartoš.

Závěr zápasu byl ve znamení stíhací jízdy Gastonů, ti se snažili ale tak více otevírali vrátka vzadu do kterých mohli vjíždět skvělí střelci Tornáda. Kontaktní gól dal Krijt který se skvěle pohyboval a dal branku na 1:2 z pohledu Gastonců. Ale bohužel pro ně Vladyka zvýšil opět na 3:1. Korekce opět od Krijta byla už jen kosmetická, závěrečný tlak hráči Gastonů nevyužili a Cassius spolu s obranou Tornáda odolal tlaku a tak Tornádo bere 3 body.