Souboj nových golmanů, skončil ve prospěch Intelsolu!

30.11.2018

Litomiský 2 góly Pacovský 1+2 (INT) Rapák 1 gól Benka 1+1 (GAS)

Ještě ani neuběhly první dvě minuty zápasu a Gastoni hned otevírají skóre! Daniel Rapák kličkou před brankou, dostal puk za záda nově nastoupené posily, Svobody. Intelsol hrál přesilovou hru, za vysokou hůl Zdeňka Paclta. I když se přesilová hra hrála jen v obranném pásmu Gastonů, Červenka aktivní střely vychytával. Přesilovka zůstala nevyužita. Viděli jsme útok Kryštofa Benky, který trefil tyčku, ty se k jejich smůle nezapočítávají tak stav zůstává 1:0. Minutu a půl do konce 1.třetiny se prosadil Adam Veverka (hráč minulého týdne) a dorovnával tak skóre na 1:1. 14 vteřin do konce si šel sednout David Svoboda který nosí dres Gastonů, za nedovolené bránění. Stav po 1. třetině 1:1.

Trest Svobody pokračoval i ve druhé třetině. Tato přesilovka sice zůstala nevyužitá. To však Intelsolu nevadilo. Během 3 minut se spustila velká smršť gólů, během kterých se střelilo 5 branek. 5 Branku proměnil Marek pacovský který předvedl samostatnou akci, kdy sebral obraně Gastonů puk a sám si to namířil na Červeného. Tím to ale nekončilo, Rychlou, přímou střelu z levého kruhu předvedl kapitán Matyáš Poloch a zvyšoval tak skóre svého týmu na 6:1. Gastoni byli pod obrovským tlakem. Červený vychytal dalších 18 střel aktivních útočníků Intelsolu. To však neplatilo pro střelu z předbrankového prostoru Martina Šrámka minutu do konce zvyšuje výsledek na 7:1. Nenasytní Intelsolové nenechají Červenku odpočinout a 4 vteřiny do konce se prosazuje Jiří Litomiský. Jedinou branku Gastonů střelil aktivní útočník Kryštof Benka. Stav po druhé třetině tak končí 9:2.

Tlak pokračuje i ve 3 třetině. 10 branku střílí David strýček, který tak přivádí tým do velice bezpečného vedení. O 10 vteřin později si vlastní gól Gastonů připisuje Jakub Holakovský, když se jim nepovedla obranná akce před brankou. I v oslabení, když Litomiský seděl za Hákování, nepolevili a stříleli na Červeného v jednom kuse. Obránci Gastonů se poctivě vraceli dozadu a pomáhali tak Červenému, který po jedné prudké střele měl poraněnou ruku. Žádný další góly nepadly tak konečný výsledek je 11:2