Běrkut nedal šanci Banditům, gólové "Vánoční" hody

10.12.2018

Ussov 6 branek, Koněv 3+4, Roganov 3+5 (všichni BER) / Čvančara 2 góly, Foret 2 asistence (oba BDT)

První třetina okamžitě začala aktivním útočení Běrkutu. A proto také již v prvních třech minutách zápasu měli možnost hrát přesilovou hru. Dvou minutový pobyt na trestné dostal Radim Čvančara za podražení protihráče. Přesilovka byla okamžitě využita! Stanislav Ussov proměňuje nahrávku Viktora Roganova. Banditos však nedlouho na to dostali možnost na přesilovou hru také. Menší trest dostal Alexandr Avdienko za nedovolené bránění. Ta se však Banditosům nepodařila využít. Druhá branku střílí Igor Koněv po kombinaci v útočném pásmu poslal puk do prázdně brány. Hned po buly přejel Igor Koněv všechny hráče a sám proti Seidlovi zavěsil jednou rukou třetí branku. I přes všechny aktivní zákroky Seidla mu puky lítaly za záda. Útočníci Běrkutu nepolevovali a chtěli si připsat individuální bodování. Čtvrtou branku střílí Pavel Malyšev, pátou Stanislav Ussov, šestou Viktor Roganov a sedmou Igor Vaishle. A je tu další přesilovka pro Banditos. Viktor Roganov si dvě minuty do konce první třetiny jde sednout za podražení. Přesilová hra však skončila v jejich neprospěch. Gól v oslabení střílí Alexandr Avdienko. Stav po první třetině 8:0

Aktivní útočení pokračovalo i ve druhé třetině. Dvě minuty po odstartování se prosazuje Viktor Roganov vysokou střelou a zvyšuje skóre na 9:0.Hned po buly střílí opět Viktor Roganov a proměňuje přihrávku Ivana Dunchanky. Znovu nastoupený útočník Banditosů Martin Foret měl nemálo šancí avšak Muftiev se nedá snadno přestřelit. Opět se spustila smršť gólů Běrkutu. Hattrick si hned za sebou trefil Stanislav Ussov, poté skóroval Igor Koněv a zase Stanislav Ussov. stav po druhé třetině 15:0